nie czuje satysfakcji z bycia programista

3

Wybralem zawod bycia programista, ale brakuje mi drugiej polowki. W pracy sami faceci wiec nie mam szans na poznanie kobiety, w serwisach randkowych natomiast te nie odpisuje, gdy probuje do nich zagadac. Mam 26 lat i przez brak dziewczyny i z ZEREM perspektyw na jej znalezienie nie widze sensu w niczym co robie. :(

4
zdruzgotany napisał(a):

Mam 26 lat i przez brak dziewczyny i z ZEREM perspektyw na jej znalezienie nie widze sensu w niczym co robie. :(

Spędzasz w pracy 24/7, nie masz zainteresowań, nigdzie nie wychodzisz i nie masz przyjaciół? Nie każdy jest mężczyzną, niektórzy są jedynie programistami, natury nie oszukasz.

0

No nie mam przyjaciół, a jakie zainteresowania sugerujesz żeby kogoś poznać?

5

Autentyczne.

0
zdruzgotany napisał(a):

w serwisach randkowych natomiast te nie odpisuje, gdy probuje do nich zagadac

Widocznie nie umiesz dobrze zagadać. Co piszesz do tych dziewczyn?

0

A jakie można mieć zainteresowania żeby poznać ludzi w Warszawie, dacie jakiś przykład?
Piszę zwykle do kobiet 'Cześć, masz ochotę się poznać i porozmawiać?'.

0

Cholera no, jakie, dowolne podzielane przez innych ludzi. Przede wszystkim to muszą być TWOJE zainteresowania, autentyczne, gra pozorów na dłuższą metę do niczego nie prowadzi.

1

Jestem dziewczyną programisty od ponad roku. Poznaliśmy się na portalu randkowym. Oboje zapisaliśmy się tam nie wierząc, że się odnajdziemy. Potrzeba trochę czasu by znaleźć właściwą osobę, bo ludzie na takich portalach są różni. Cierpliwości więc... :)

1

Pierwsza miłość sama mnie znalazła na fotka.pl. Była to Monika (17 lat) i byłem z nią 3 miesiące. Rozstaliśmy się, bo nie zgadzały się nam gusta muzyczne i światopogląd.

Drugą miłość znalazłem na forum o muzyce metalowej, Justyna 19 lat, napisałem prosto: "Czy masz chłopaka?". Odpisała, że nie ma chłopaka i chętnie mnie pozna. Jesteśmy nadal ze sobą, już chyba 4 miesiące :)

4
zdruzgotany napisał(a):

z ZEREM perspektyw na jej znalezienie nie widze sensu w niczym co robie. :(
wąchaj hasz i pal heroinę

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1