Premiera Windows 8 i Microsoft Technology Summit 2012

0

Już 26 Października Microsoft zaszczyci cały świat swoim nowym systemem operacyjnym o nazwie Windows 8. Tak, dobrze czytacie WINDOWS 8!
Chciałbym się dowiedzieć jakie są Wasze dotychczasowe wrażenia? Korzystaliście z DP/CP/RP?

Czy usunięcie przycisku start i dodanie interfejsu metro aż tak bardzo wpłynie na popularność systemu? Przecież zwykły pulpit także został sporo ulepszony i nikt nie zmusza nas też do korzystania z metro. Co więcej... przed premierą Windowsa 95 też ludzie narzekali na zmianę interfejsu a teraz co? Nie chcą go opuścić albo zwyczajnie hejtują wszystkie zmiany. Jak myślicie porażka Windowsa 8 da jeszcze większe Applowi/Linuksowi? Albo może sukces zmiecie w końcu Apple z rynku?

Druga sprawa. Wybiera się ktoś z Was na Microsoft Technology Summit 2012? Więcej informacji tutaj: http://www.mtskonferencja.pl/

0

Ja mam RP na tablecie także wypowiem się tej perspektywy. Metro jest dla mnie bardzo przyjemne w obsłudze. Ma jednak też kilka wad, których nie chciałbym widzieć w finalnym produkcie... w całym tym metro-menu łatwo o bałagan i szukajki nic nie zastąpi. Ciągle brakuje aplikacji, obecny app store jest praktycznie pusty. Brak choćby rss readera, który potrafiłby dogadać się z takim google readerem. Gierek z interfejsem dotykowym znalazłem ledwie kilka, ogólnie brakuje softu zrobionego pod dotykowe urządzenia. Strasznie wkurza kiedy klawiatura dotykowa nie bardzo chce się schować ('x' po prostu nie działa).

Desktopowej wersji 'używam' w robocie przy okazji różnych testów. Tam moim zdaniem bez szału.

1

przed premierą Windowsa 95 też ludzie narzekali na zmianę interfejsu a teraz co? Nie chcą go opuścić albo zwyczajnie hejtują wszystkie zmiany

To mówisz, że istnieje zauważalna grupa społeczeństwa używająca Windows 95? :O

Swoją drogą ten post to spam ;]

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0