Wędka? A poza tym to jeszcze tablet graficzny. Proszę o poradę.

2

Jestem leniwa i nie chce mi się browsić, a potrzebuję kupić wędkę. Odpowiednich sklepów w mojej miejscowości brak, więc pomyślałam o allegro. Tyle, że jak do tej pory byłam użytkowniczką żyłki z namotanym miejscem na robaka, przywiązanej do leszczynowego kija. Wędkuje tutaj ktoś może i doradzi? (w ogóle programiści wiedzą co to wędka?) Bo nie chcę kupić jakiegoś badziewia wartego 10% swojej ceny. Tak, żeby był kij i kołowrotek, z przeznaczeniem na staw.

Tablet- chciałabym. Ale nie wiem do czego by mi się przydał-tzn. lubię rysować, ale nie wiem czy to dostateczna argumentacja żeby kupić sprzęt, a nie kolejne kilka worków tkanin. Co robicie z tabletami? (poproszę też o podanie modelu i krótkiej recenzji- ceny za jaką nabyliście również). Co mój laptop będzie potrzebował do obsługi tegoż? (laptop z osobnym monitorem).

Uprasza się o zachowaniu dla siebie żarcików o moczeniu kijów i innych podobnych, bo tym razem jestem bardzo poważna.

0

Co do wędki, to zależy jaką metodą chcesz łowić. Jak na staw to pewnie spławik? No i jaki masz budżet?

0

tak, i żeby nie za długa była wędka :)
spławik, haczyk, ciężarek- budżet to tak maksymalnie 100zł; nie jestem wędkarzem pro, chcę czasami złapać sobie jakąś kolację i żeby ta potencjalna kolacja nie uciekła razem z kołowrotkiem; i nie chciałabym kupić czegoś co jest warte 29,90 za 90zł

0

Zainwestuj w wędkę za kilka tysięcy. Jak złowisz złotą rybkę, która spełnia życzenia, to ta kwota szybko Ci się zwróci :P

1

sorry, jestem z wlkp- tutaj się ogląda każdy kafelek trzy razy zanim się wyda : ]

0

Wędka, 3,5 - 4 m, wrzut 3-15g, oczywiście zamocowane przelotki i mocowanie na kołowrotek, np. :
m.allegro.pl/przedmiot,wedka-konger-coral-float-410,2321177946.html

1

Przepraszam, ale ciężko z kom pisać.
Wędzisko produkcji Jaxon, Mikado.

Kołowrotek polecam np. ten:
m.allegro.pl/przedmiot,jaxon-sting-sm-200-3-loz-zylka-gratis-promocja,2305780545.html

do tego kilka zwykłych splawikow (nie przelotowych) od 2 do 5 gram, około 150 m zylki 0,2 - 0,25 mm, opakowanie śrucin, krętliki i przypony (haczyk 12, żyłka 0,10/0,14, długość 30-40 cm)

pozdrawiam
paweld

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1