citeam.pl - jak zrezygnować z subskrybcji?

0

Witam,

W skrócie sprawa jest taka, że od jakiegoś czasu zaczęli mi bardzo intensywnie spamować na skrzynkę e-mail. Codziennie dostaję po 10 wiadomości o jakichś bzdetach, które mnie g**no interesują. Nigdy się do nich nie zapisywałem, nie mam tam konta i nie zamawiałem żadnej subskrybcji na email. Dodatkowo, skrzynka pocztowa na interii nie pozwala oznaczyć tego jako spam - pomimo kliknięcia "uznaj za spam" i tak codziennie po 10 wiadomości ląduje w skrzynce odbiorczej.

Podejrzewam, że to allegro udostępniło mojego emaila do spamowania. Czy znacie może jakiś sposób żeby z tego zrezygnować? W ustawieniach mojego konta allegro nic nie ma.

0

http://citeam.pl/kontakt -> formularz kontaktowy -> problemy techniczne -> powiadomienia e-mail

0

Tu jest wątek na ten temat i jest tam opisane rozwiązanie: http://kasiaro.jogger.pl/2011/10/28/citeam-spamuje/

0

Widocznie musiałeś tam gdzieś wpisać swojego maila, że Ci wysyłają. Mi odpisali, że na dole każdego maila jakiś odnośnik do formularza anulującego subskrypcję.

0

No tak, jest jednak opcja w powiadomieniach allegro. Która zresztą została zaznaczona bez mojej zgody. Odznaczyłem to, zobaczymy czy przestaną mi srać na skrzynkę.

0

Allegro › Moje Allegro › Moje konto › Ustawienia: Powiadomienia

0

Spoko. Nie ma lipy. A znowu mi zasrali skrzynkę, dziś o 17 przyszedł kolejny mail. Pomimo że wyłączyłem to w profilu :/

0

Witam! Też miałem z tym problem. Na dole maila Citeam jest odnośnik o rezygnacji "kliknij" potem nie zaznaczaj żadnej miejscowości i "zapisz zmiany subskrypcji" będzie Cię im bardzo brakować pamiętaj o zakładce na allegro Allegro › Moje Allegro › Moje konto › Ustawienia: Powiadomienia

0

Ja zadzwoniłem do citeam'u i powinno być po sprawie.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0