Laptop jako prezent na 18, czy to dobry pomysł

0

Witam,

rozmyślam nad kupieniem laptopa dla dziewczyny na jej 18 urodziny. Jestem rok starszy, programuję, stać mnie na to, ale nie wiem czy ten prezent nie będzie źle odebrany przez nią i jej rodzinę jako niestosowny ze względu na cenę (choćby 2300 zł, laptop do Facebooka, muzyki, filmów, gier typu Simsy). Dziewczyna pochodzi ze średnio-dobrze zamożnej rodziny, od niej na 18 dostałem biżuterię i wielki bukiet kwiatów.

Proszę o doradzenie, beż żartów ;)
Stały bywalec, tym razem anonimowo.

0

:-D
Moim zdaniem pomysł jest zły.

0

Po co takie drogie prezenty? Kup jej też jakiś bukiet, biżuterię, ew torbę, etc Laptop jest mało romantyczny :P

0

2 dni później jest nasza rocznica i w tedy planuję perfumy, tak romantyczniej ;)

dziękuję za odpowiedzi, faktycznie to może być źle odebrane, może jednak weekend w spa dla dwojga, jest to dużo bardziej romantyczne ;)

Tylko dziwnie tak "dać wyjazd" gdziekolwiek czy to do SPA czy gdzie indziej, podczas przyjęcia urodzinowego ;/

0

Na 18 urodziny... wręcz jej coś, co naprawdę może sprawić, że zapamięta ten dzień na długo. Laptop, choćby i high-endowy, na pewno sprawi jej przyjemność, ale za 3-4 lata wymieni go na nowszy. Także nie ma sensu. Kup jej coś, co zachowa na resztę życia :)

0

Kup bieliznę :D

0

@kubARek - bardzo chciałbym jej takie coś wręczyć, ale nie wiem co to jest to "coś" ;D perfumy, biżuteria czy laptop jak mówiłeś, wszystko mija po jakimś czasie

@sirkruk - ma dość konserwatywnych rodziców, na widok tego prezentu dostaliby szoku ;P ale dziękuję za propozycję, to może też jej wręczę jako taki dodatkowy, poufny prezent ;)

Kiedyś wspominała, że chciałaby mieć laptopa, bo mogłaby go zabierać do łóżka, a nie tak jak teraz, że jeden komputer w domu i często jest zajęty przez jej rodziców, a jakby stał w jej pokoju to non stop by ktoś do niej wchodził.

Innym razem wspomniała też o lustrzance, bo lubi robić zdjęcia, żaden nasz dalszy wyjazd nie obejdzie się bez ogromu zdjęć. Na forum fotograficznym polecali dla amatorów Nikona D5000, ok 2200 zł, zatem tyle co laptop. Zapytałem w tedy co chciałaby bardziej, lustrzankę czy laptopa, powiedziała, że chciałaby obie rzeczy, ale laptopa bardziej.

To też kwestia rozmowy z jej rodzicami, jakieś 2 tygodnie przed urodzinami (styczeń) musiałbym zadzwonić do jej rodziców i skonsultować prezent by nie było tak, że dostanie 2 takie same prezenty.

0

Laptop, lustrzanka... głupoty gadasz. Jak chcesz na siłę dużo wydać na prezent, to taki wspólny wyjazd wydaje mi się najfajniejszą opcją.

0

wspólny wyjazd

No chyba, że anonimowy planuje zakrapianą imprezę na 18-tkę, w takim stanie ciężko gdziekolwiek pojechać :]

0

Wtf, po co pakować kasę w niepewną inwestycję? :-/ Wyjątkowo niepewną.

Już lepszy wyjazd, przynajmniej coś z tego będziesz miał.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1