Najpopularniejszy hosting plików?

0

Siemka, który hosting plików jest najpopularniejszy znaczy się na którym znajduję się najwięcej plików chce sobie założyć konto premium aby szybko bez czekania ściągać pliki da się coś takiego stwierdzić?

0

Ja myślę że RapidShare. Nie wiem czy jest największy, ale na pewno jest najbardziej rozpoznawalny.

0

Rapidshare, 5fantastic.
To są wg.mnie dwa główne, choć można by dodać jeszcze Megaupload oraz Hotfile.

0

megaupload ma ten plus, że mając tam konto masz od razu premium na megavideo (przynajmniej tak kiedyś było)

0

Ostatnio można zauważyć coraz większą popularność wupload.com

0

Mimo idiotycznego tekstu TomRiddle (coż Jego poziom to muszę to zrozumieć, wrócił z wakacji i musi nadrobić czas który nie mógł poświęcić na arbuzowanie tutaj) postanowiłem napisać, że później się chłopaczek dziwi, iż jest traktowany jak dziecko. Ok, a teraz na temat. Ja miałem kiedyś premium na rapidshare, ale po zmianach zasad i popularności tego hostingu nie było sensu tam dalej siedzieć i płacić za nic. Popularne są hostingi, ktore wrzucającym uczciwie płacą za pobrania przez niezarejestrowanych (lub bez kont premium) użytkowników. Jakie to hostingi wystarczy spojrzeć na wstawki na forum o trzyliterowym skrócie czy na takim o "ciemnym odcieniu". Dużo wrzucających tak sobie dorabia przerzucając często wstawki z różnych prywatnych trackerów na hostingi. Jeżeli natomiast ktoś chce hostować legalne pliki, a nie stać go na hosting www to polecam założyć konto i wrzucać na mediafire.com, tak kiedyś robiłem. Linki można pobrać było kiedyś łatwo i z niezłą prędkością. A i linki do plików wrzuconych po zalogowaniu na swoje konto nie wygasasną. Natomiast przy dostępności serwisów rapids.pl czy easyfile.pl (oba mogę polecić, jak ktoś potrzebuje pobrać coś szybko z hostingów) dla pobierającego, który nie chce mieć wszystkiego za darmo, a może "pozwolić sobie" na doładowanie chociażby sms'em to już nieważne na jakims serwerze będzie plik. Bo rapids.pl tworzy link odnoszący się bezpośrednio do pliku, więc prędkośc mamy taką jak byśmy pobierali z kontem premium na danym serwerze (licząć każdy pobrany kilobajt transferu przy pobieraniu), która na moim UPC nie zawsze wynosi maksimum przepustowości łącza dla downloadu. Natomiast przy pobieraniu z easyfiles.pl musimy poczekać, bo plik pobiera się i pozostaje na koncie maksymalnie dobę czasu (można oczywiście po pobraniu do siebie go usunąć lub anulować pobieranie tracąć co 25% jego aktualnie pobranej wielkości) na ich serwer, jednak z niego można już pobierać maksymalną prędkością swojego łącza i plus za aktywny support i wsparcie pobierań z oron.com.

0

Najpopularniejsze to chyba takie hostingy plików jak hotfiles lub rapidshare ale ja nie radziłbym ci się ograniczać tylko do jednego takiego hostingu. Jest taka stronka *** daje ci właściwie to co konto premium jeśli chodzi o ściąganie a jest tańsze i współpracuję z wieloma popularnymi hostingami.

0

A nie lepiej doładować sobie konto pokaźną liczbą GB na jakimś serwisie, który pozwala na ściąganie z wielu stron typu Rapidshare, Megaupload z maksymalną prędkością? :P Sam sporadycznie z tego korzystam, bo i dawno nie miałem potrzeby ściągania dużego pliku z ww stron, ale myślę, że takie wyjście jest bardziej opłacalne.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1