Program do filmowania i edycji

0

Hej
Pomału zbliżam się do końca prac nad paletami narzędzi w moim programie. Z tego powodu chciałem stworzyć parę filmów promujących kilka nowatorskich rozwiązań (między innymi bardzo fajnie zrealizowane rysowanie prostokątów i zaznaczeń ;)) oraz wypromować efekty, które te narzędzia są w stanie wykonać (np genialny efekt stworzenia z obrazka czarno-białego obrazek kolorowy. Efekt był niesamowity i w życiu by nie pomyślał ktoś, że obraz był początkowo czarno-biały).

Zazwyczaj nagrywałem filmy programem "CamStudio". Dobry, szybki, darmowy. I wcale go nie skreślam, chodzi mi bardziej o polecenie jakiegoś programu do obróbki filmów. tzn dodawanie apisów, przybliżanie danych fragmentów etc. Windowsowy move maker nie bardzo ma te opcje (np brak przybliżania danego fragmentu filmu). W sumie cała reszta opcji potrzebna jest w move makerze. Program jaki bym prosił o polecenie musiałby być darmowy. obojętnie czy Shareware czy Freeware.

I druga sprawa. Filmy będą pozbawione głosu ze względu na to, że mam zepsuty mikrofon poza tym moja dykcja ... :D
Dlatego zastanawiam się, czy zrobić w ogóle filmy instruktażowe czy może zamiast tego zrobić jakieś pomniejsze artykuły. Artykuły mają tą wadę, że nie widać wszystkich cudeniek, filmy zaś będą pozbawione głosu.
Aaa no i właśnie jeszcze kolejny problem to jakość. CamStudio nagrywa pięknie, ale po obróbce np w zwykłym move makerze jakość obrazu mocno spada, tak że nie da się przeczytać napisów w programie. (np nie widać za bardzo ścieżki dostępu)

Macie może jakieś rady :)?

0

WINK

0

O dzięki wielkie :)
O coś takiego chodziło.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0