Internet Explorer 9 wyróżniony Znakiem Jakości przez redakcję Komputer Świat

0

Niech sobie będzie te sztucznie napędzane 1 miejsce dla IE9. :)
Niezależni opiniotwórcy, hehe.

Ja swojej Operetki nie zmienię.

0

Wg. moich kryteriów ocen IE zajmuje ostatnie miejsce. Wynik zawsze mnożę przez dość istotny czynnik: czy jest natyw na Linuksa (mnożnik 1), czy jest tylko na windowsa (0).

BTW. używam FF i Chromium. Opera mi osobiście nigdy nie podchodziła.

0

Też wątpię w tą niezależność :)
Według mnie powinni dać i Operkę i IE, bo trudno wybrać które lepsze. Opera ma ten obleśny spasiony przeładowany interfejs oraz paskudne opcje w których nic nie idzie znaleźć więc jak coś mi w Operze szfankuje to skaczę z pworotem do IE bo czasu na grzebanie szkoda, np wpisuję sobie "C arrays" a ta przesprytna bestia mi ceneo otwiera :x, niby fajne takie gadżety są, ale dla człowieka nieprzyzwyczajonego do nich są tylko utrudnieniem. Nowy IE jest schludny i czyściutki, interfejs zajmuje nawet mniej niż w tym minimalistycznym chromku. Brak mi też miniaturek otwartych stron po najechaniu na ikonkę an pasku startu. Podobno w FF da się je włączyć ale gdy wykonałem kroki z google to się lisek zawiesił i musiałem go trybikiem awaryjnym naprawić :D

A to że IE jest tylko na windowsika argumentem nie jest, gry też spisujesz na stratę bo twórców Linux nie obchodzi i robią tylko na W? ;)
Przecież według fanatyków pingwina na Wine da się odpalić wszystko z windowsa, i chyba to jest dość bliskie prawdy z tego co ostatnio widziałem.

0
brgh napisał(a)

Też wątpię w tą niezależność :)
Według mnie powinni dać i Operkę i IE, bo trudno wybrać które lepsze. Opera ma ten obleśny spasiony przeładowany interfejs oraz paskudne opcje w których nic nie idzie znaleźć....

Pieprzysz jak potłuczony. :) lol

0

:)
Jak o interfejsie i opcjach to weź mi powiedz jak wyłączyć wybór wyszukiwarki przez pierwszy znak tekstu bo szukam i szukam już całą minutę i dalej nico, daliby dynamiczne wyszukiwanie w tych opcjach to może bym znalazł ;)

0

Hm, zamiast tego możesz wpisywać np "g c arrays".

Preferencje -> karta Wyszukiwanie -> możesz dowolnie zmieniać słowa kluczowe, najlepiej je sobie wydłuż do kilku znaków.

0

To nie jest rozwiązanie problemu.
Ja chce to wyłączyć żeby móc wpisywać normalnie i nie przejmować się czy na początku moejgo wyszukiwania nie stoi samotna literka :)

0
brgh napisał(a)

Nowy IE jest schludny i czyściutki, interfejs zajmuje nawet mniej niż w tym minimalistycznym chromku.

W Firefoxie interfejs zajmuje mniej niż w Chrome.

Brak mi też miniaturek otwartych stron po najechaniu na ikonkę an pasku startu. Podobno w FF da się je włączyć ale gdy wykonałem kroki z google to się lisek zawiesił i musiałem go trybikiem awaryjnym naprawić :D

Włączyć w FF? Przecież to jest jedna z funkcji Windows Aero, a nie przeglądarki.

0

;fdksjga:
No to wywal wszystkie skróty po kolei. Ile to niby roboty? Pół minuty?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0