zapraszam do udziału w projekcie

0

chciałabym zaprosić do przedstawienia swoich projektów opartych na Open Source w „ogólnopolskiej internetowej bazy informatycznych projektów badawczych otwartej innowacji – platformy współpracy SPINACZ”.

Za jej pośrednictwem będą upowszechniane wiadomości o powstających w środowisku akademickim, innowacyjnych projektach w zakresie wolnego
i otwartego oprogramowania. Jesteśmy przekonani, że stworzy to warunki do komercjalizacji wielu informatycznych wyników prac badawczych i rozwojowych.

Dzięki niemu zyskacie możliwość zapoznawania się z najciekawszymi innowacjami powstającymi w środowisku akademickim w Polsce oraz promowania swoich innowacyjnych rozwiązań.
W ramach projektu będzie można zgłaszać własne zapotrzebowania na wykonanie projektu lub oprogramowanie urządzeń.

Najistotniejszą informacją jest to, że: udział w niniejszym projekcie jest dla Państwa całkowicie bezpłatny!

Aby dołączyć do projektu wystarczy uzupełnić i odesłać na adres mailowy [email protected] aktualne dane :

Strona www:
e-mail:
Osoba kontaktowa:

Po otrzymaniu powyższych informacji,profil zostanie dodany do bazy umieszczonej pod adresem: www.spinacz.edu.pl. Potwierdzeniem założenia profilu będzie przesłania loginu i hasła, na wskazany adres mailowy. Dzięki nim będzie można korzystać w pełni ze wszystkich dostępnych w serwisie funkcji.

Po zalogowaniu na stronie www.spinacz.edu.pl uzyskają m.in. możliwość dodawania informacji o swoich projektach, zamieszczania informacji o współrealizacji projektów, zamieszczania ogłoszeń zapotrzebowania na specjalistyczne oprogramowanie oraz wysyłania zaproszeń do współpracy.

Będzie można na bieżąco śledzić wszystkie nowe innowacyjne projekty, które zamieszczone zostaną na platformie. W momencie zainteresowania konkretnym projektem zamieszczonym na platformie, będzie Pan mógł mieli skontaktować się bezpośrednio z zespołem twórczym.

Dodatkowo ze swojej strony będziemy do wszystkich użytkowników platformy cyklicznie przesyłali newsletter z aktualnościami o nowych informatycznych rozwiązaniach opartych na „otwartej innowacji”.

Serdecznie zapraszam,

0
basiamenes napisał(a)

chciałabym zaprosić do przedstawienia swoich projektów opartych na Open Source w „ogólnopolskiej internetowej bazy informatycznych projektów badawczych otwartej innowacji – platformy współpracy SPINACZ”.

Zabawnym jest, że jedynym przedstawianym projektem "Open Source" jest projekt closed source.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0