Ankieta dotycząca uruchomienia nowego serwisu szkoleniowego DevCastZone

0

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej DevCastZone. Będzie on serwisem szkoleniowym oferującym użytkownikom screencasty (zapisy wideo z rzeczywistego szkolenia). Prowadzone e-szkolenia (zestaw screencastów z danego tematu) skupiać się będą na poszerzaniu wiedzy ich uczestników w zakresie wytwarzania oprogramowania. Kompleksowa oferty edukacyjna skierowana będzie głównie dla programistów. Serwis będzie udostępniany za pomocą sieci Internet zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorstw. Zainteresowane osoby będą mogły wykupić dostęp do materiałów wideo z określonego zakresu tematycznego.

Ankieta składa się z 15 pytań
Uwaga o prywatności
Ankieta jest anonimowa.
Zapisane odpowiedzi nie zawierają żadnych informacji osobowych poza tymi, które pochodziły z formularzy ankiety. Wykorzystywanie numerów identyfikacyjnych, tzw. tokenów, wiąże się z zapewnieniem dostępu do ankiety i nie jest w żaden sposób powiązane z udzielonymi odpowiedziami. Numery te przechowywane są w oddzielnej bazie danych i informują wyłącznie o fakcie (lub jego braku) wypełnienia ankiety.

W ramach podziękowania za wzięcie udziału w badaniu otrzymasz od nas elektroniczną wersję książki "Jak odmienić sposób programowania używając refaktoryzacji".

Link do ankiety:
http://bnsit.pl/ankiety/index.php?sid=43148&lang=pl

0

M3: *Proszę określić swój wiek
Wybierz jedną z następujących odpowiedzi
poniżej 20 lat
21-25 lat

a co jeśli mam 20 lat ;>

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0