Prezentacja Flash na telewizorze Sony Bravia. Jak uruchomić prezentację?

0

Witam, w jaki sposób można odpalić prezentację stworzoną we Flashu na telewizorze Sony Bravia EX3 ? Najfajniej byłoby gdyby udało się po prostu podłączyć pendriva z plikiem swf, ale telewizor rozpoznaje chyba tylko format MPEG-1. Mógłbym przekonwertować plik swf na mpeg-1, ale prezentacja jest zapętlona i obawiam się, że telewizor nie będzie miał opcji umożliwiającej puszczenie filmiku MPEG-1 w pętli. Jeśli nie da się tego zrobić z użyciem pendriva, to jaki najtańszy sprzęt, który odtwarza pliki swf można by podłączyć pod ten telewizor?

ps. ja nie mam fizycznego dostępu do tego telewizora pytam w imieniu kogoś innego. Także niczego nie testowałem własnoręcznie.

Pozdrawiam serdecznie.

0

Oh men...Dlaczego chcesz odtwarzać flash na telewizorze ?
Ale zawsze można do niego podłączyć komputer, na którym masz flash'a...

0

Znajoma potrzebuje uruchomić reklamę szkoły na telewizorze, który wisi sobie na ścianie. A reklama jest zrobiona we flashu. Nie dysponuje jak na razie dodatkowym sprzętem. Reklama ma chodzić sobie cały dzionek. A jakiś tańszy sprzęt niż komp macie jakieś propozycje?

0

Mogę Ci gwarantować, że z MPEG-1 też będą problemy, jak już to odtworzy MPEG-4.

0

Jak się patrzy to do reklam najczęściej używa się jakiś specjalnych telewizorów które obsługują internet, widziałem kilka razy takie rozwiązanie. A potem wszystko idzie do centrali która na jakimśtam porcie udostępnia stream obrazu. Tylko to troche przekombinowane. Może po prostu podłączyć kompa/aparat/komórkę i tam odpalić film? Tylko to nie może być SWF, najgorszy format pod względem kompatybilności w porównaniu do MPEGów, w ogóle jedno, a drugie to inna bajka.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0