Zwrot płyt

Odpowiedz Nowy wątek
dziwnyczłowiek
2010-07-26 18:59
dziwnyczłowiek
0

Kupiłem na allegro 10 płyt DL Omega i nie udało mi się nagrać ani jednej z nich
Próbowałem różnymi programami, na różnych systemach, na dwóch nagrywarkach i na wszystkich dostępnych prędkościach (2.4x, 4x, 6x, 8x) - nagrywarki obsługują te płyty (sprawdziłem je - nie pamiętam nazwy programu, ale otworzyłem firmware [który zresztą zaktualizowałem na wszelki wypadek] i na liście figuruje Media ID tych płyt).

2 płyty nagrały się i wyskoczył błąd przy finalizacji, 4 płyty wywaliły się już na Lead In, jedna doszła do 30% a 3 zostawiłem bo dałem sobie spokój - jedną z rozpędu podpisałem (bo wydawało mi się że błąd przy 100% nic nie znaczy)
po tym wszystkim nagrałem z powodzeniem dane na płytę Verbatima

Pytanie brzmi: czy przysługuje mi jakieś prawo do zwrotu kasy? Już nie chodzi o same pieniądze bo dużo jej nie było (25 zł z przesyłką, która niby była gratis - płyty przesłane zwykłym listem w kopercie bąbelkowej), ale o to że wkurza mnie, że koleś sobie sprzedaje nic nie warte płyty na allegro i trzepie sobie na tym kasę

Pozostało 580 znaków

2010-07-26 21:46

Rejestracja: 12 lat temu

Ostatnio: 1 rok temu

0

Coś mi się przypomniało [rotfl]
http://rootnode.net/frotunki/?32

Tak jak przy każdym produkcie, jest ileśtam dni czasu na zwrot wadliwego produktu, nawet jeśli sam użytkownik go nie gwarantuje. Walcz o swoje prawa, jak się nie dogadasz, to do centrum sporów.


Women were the reason I became a monk - and, ah, the reason I switched back...

Pozostało 580 znaków

2010-07-26 22:00

Rejestracja: 11 lat temu

Ostatnio: 2 godziny temu

0

Ja uważam, że płyty niskiej jakości, więc czemu się dziwić. Myślę też, że znajdzie się na rynku wiele nagrywarek które te płyty wypalą.... Sukces wypalenia płyty zawsze zależy od pary nagrywarka-płyta i nie jest powiedziane, że dobra jakościowo nagrywarka zawsze wypali dobrze dobrą jakościowo płytę - tak to juz niestety jest.

Poczytaj forum.cdrinfo.pl :)

Pozostało 580 znaków

2010-07-27 13:14

Rejestracja: 17 lat temu

Ostatnio: 1 dzień temu

0

Kupiłem kiedyś 2 płyty MediaStore. Jedna się nagrała, ale źle, druga wywaliła się podczas nagrywania. Na drugi dzień odniosłem do sklepu, napisałem co się dzieje. Niecałe 2 tygodnie później otrzymałem 2 nowe płytki, które już działały. Tak więc napisz do gościa. Ustawowo przysługuje Ci jakiś czas na zwrot wadliwego towaru. Tylko nie pamiętam, jaki to czas i całkiem możliwe, że różny, jeśli chodzi o różne rzeczy.

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0