Outlook i grupy dyskusyjne

0

Może ktoś wie jak w Outlooku zapisać się na grupy dyskusyjne?
W Outlook Expresie wszystko grało, a ten się burzy. :[[ --Jest jeszcze jeden błąd ... :)

--------------Blok reklamowy :) -----
kanał: #4programmers.net lub #4programmers
w sieci POLNet
serwer np.: warszawa.ircnet.pl

0

Spróbuj tak Narzędzia | Konta... dalej dodaj i dalej już sobie poradzisz. Później tylko musisz z synchronizowac konto ( niestety dosc dlugo trawa , przynajmniej u mnie) . Tyle tylko że ja mam taki problem że nie moge zadać pytania w głównym wątku i nie wiem dlaczego , probowałem wiele konfiguracji i nic , może jakieś sugestie ??. Jest jeszcze bardzo dobry serwis www z obsługą grup dyskusyjnych www2.gazeta.pl/usenet/ &lt- polecam , tyle tylko że trzeba sobie założyć konto mailowe na tym serwerze aby zadawać pytania ze stronki :).--Pozdrowienia Chodek ;)
Delphi 6

0

Chodek napisał:
Spróbuj tak Narzędzia | Konta... dalej dodaj i dalej już sobie poradzisz. Później tylko musisz z synchronizowac konto ( niestety dosc dlugo trawa , przynajmniej u mnie) . Tyle tylko że ja mam taki problem że nie moge zadać pytania w głównym wątku i nie wiem dlaczego , probowałem wiele konfiguracji i nic , może jakieś sugestie ??.

Wielkie dzięki, ale dla mnie chyba trzeba tłumaczyć jak dla dziecka. :P
Jak wezmę dodaj to mam dwie pozycje: Poczta i Usługa katalogowa. I jak wpiszę adres do grupy dyskusyjnej to za nic nie działa, ani w jednym ani w drugim. Przy Outlook Expres nie było problemów, bo po nacićnięciu na link automatycznie ustawiało ;(
A jeżeli chodzi o pytania w głównym wątku, to miałem ten sam problem w Outlook Expresie, ale brat się nad tym męczył i w końcu doszedł o co chodzi (podobno coś banalnego, ale mnie to nie interesowało)--Jest jeszcze jeden błąd ... :)

--------------Blok reklamowy :) -----
kanał: #4programmers.net lub #4programmers
w sieci POLNet
serwer np.: warszawa.ircnet.pl

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0