Odzyskanie numeru gg

0

Sprawa nieciekawa ale nie mam na nią wpływu. Po rozwodzie moja kumpela nie wiedziała co będzie ją czekać. Jej ex idiota (mąż znaczy się) znał hasło do jej gg. Pierwszą rzeczą jaką zrobił była zmiana hasła do serwera. Teraz pisze bardzo ale to bardzo obraźliwe uwagi do jej znajomych (w tym mnie). Co ja mogę zrobić aby odzyskać kontrolę nad tym numerem jednocześnie jemu go blokując? Nie chcę uciekać się do metody drastycznej czyli łamanie hasła na serwerze ale jeżeli nie będzie innej opcji to będę musiał bo już mnie ch*** strzela jak widzę to baran wypisuje.

Ja nie wiem czy to się kwalifikuje na policję a jeżeli tak to jak mu udowodnić? Nie chcę wysyłaś snifferów, trojanów i innych idiotyzmów ale... nerwy mi puszczają nieco.

Ja jedyne co chcę to pozbawić go możliwości używania tego numeru. Pomocy. Dajcie rady. Czekać aż się znudzi, iść na policję, dokonać włamu. Masakra...

0
  1. Zgłoś sprawę do admina GG.
  2. Oczywiście, że to podpada pod paragraf z zakresu włamania się na komputer. Zresztą po jest ten sławetny artykuł, który zakazuje posiadania komputera.
0

zablokuj chama :) , nie wiem jak na takie cos admini gg reagują, chodzi mi oto ze aby cos zaczeli dzialac to musza miec dowody, to ze ktos kogos 'wyzywa' na gg to nie przestepstwo, generalnie gratuluje babce zamazpojscia :D

0

Tam będziesz się cackał. Wyślij trojana. Jesteś moralnie usprawiedliwiony żeby to zrobić.
Możesz jeszcze znaleźć jego adres e-mail i spróbować odgadnąć hasło pomocnicze. Jeżeli nawet nie przypisał nr gg do swojego konto, to zawsze można go poszantażować.

0

support (na) gadu-gadu.pl - opisz sprawę i poczekaj.

0
Oleksy_Adam napisał(a)

bo już mnie ch*** strzela jak widzę to baran wypisuje.

nie mieszaj realnego życia z życiem wirtualnym...
Podjedź do niego i daj mu ciosa... :)

0

nie mieszaj realnego życia z życiem wirtualnym...
Podjedź do niego i daj mu ciosa...

Zgadzam sie - szybszy i pewniejszy sposob, niz płakanie do adminów gg :P (ktorzy najpewniej i tak sprawe oleją - nie będą prowadzić śledztwa a kazdy moze sie poskrazyc ze ktos mu zabral numer gg)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1