Nazwa programu

0

Witam . Mam pytanie , a zarazem problem , wczoraj na wykładach z informatki , wykładowca powiedział ciekawostke ze pewien programista nijaki (czyt. fonetycznie)" Klond " napisał program doskonały , niby doskonały , program istnieje juz 20 lat ... przynjamniej on go od 20 lat ma :)

ort! napisana na niego zadna poprawka ... przekopałem cale google szukajac pod wieloma postaciami i kurde nie moge <ort>znaleŹĆ</ort> nic ... moze ktos z Was zna odpowiedz bo mi rece opadaja :) A bardzo bym chcial poznac odpowiedz coz to za niezwodny program :) prosze o odp. pozdrawiam :)
0

pewnie "Hello world" :-D , sorki ale niewiem co to za program moze byc i watpie zeby cos bardziej idealnego od po prostu dzialajacego programu moglo powstac :| bo i poco.

0

Może nie chodziło o 'Klond' a tylko Knuth'a i chodziło o TeX'a (http://pl.wikipedia.org/wiki/TeX#Powstanie%20i%20rozwój) - program uważa się za bezbłędny, chociaż znaleziono w nim 16 błędów (stąd stawka za znalezienie błędu wynosi po 22 latach $327,68; pierwszy błąd 1 cent, każdy następny stawka x2).

I który to z wykładowców taką niewiedzą się pochwalił? Nazwisko proszę ;>

0

Tak z ciekawości... który to wykładowca? :P

0

Dziękuje bardzo za pomoc:)

pozdrawiam :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0