Google szpiegiem?

0

Trafil mi sie w rece link
http://forum.optymalizacja.co[...].php?showtopic=36093&st=0

ktos zauwazyl cos podobnego u siebie? Ciekawa sprawa, moze ktos by przetestowal? :>

0

hyhy jeżeli to prawda to pewnie dodali haka w licencji, której i tak nikt nie czyta :-)

0

w komentarzach na wykopie czytałem dziś rano, że podobno jest informacja do potwierdzenia czy google ma prowadzić statystyki stron na które wchodzimy (czy coś w tym stylu).

0

da, jak kiedyś to instalowałem to się pytało przy instalacji czy pozwalam na anonimowe śledzenie i oglądanie mojej prywatnej korespondencji oraz czy moja babcia pelagia ma się dobrze

a może mi się z winampem kojarzy ... [???]

0

Terefere

Specjalnie napisałem sobie krótki skrypcik i jedyne co się dowiedziałem, to że ... home.pl dokleja mi JS na końcu każego dokumentu ... ale to zapewne sprawa ich statystyk.

Też używam google toolbar. Mój skrypt przy każdym przesłaniu danych z formularza zapisywał IP. Zrobiłem masę testów i nic. Aczkolwiek Toolbar pobiera małe info od googla o odwiedzanej przez nas stronie (np. po to aby wyświetlić page rank) i zapewne to jest przyczyną problemów autora teorii spiskowej. Nie napisał co to za skrypy ale zakładam, że po przejęciu danych z formularza SID przekazywany jest w URLu. Potem zapewne jest robione jakieś przekierowanie i ... za każdym razem Google sprawdza odwiedzany przez nas adres, czyli po zalogowaniu pobiera także URL z wpisanem SIDem i stąd ten cały krzyk i płacz.

[edited]
A jednak gośc nie używa w ogóle sesji :> ciekawa sprawa :>

[updated]
A jednak miałem rację ;-P To błąd programisty był :P

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0