Blog o programowaniu

0

Prowadzę bloga o programowaniu w C# i Unity API.

Link
Co o tym sadzicie, jakieś pomysły na ulepszenie?

Edit: Zmieniony Theme

Edit: Jeszcze jedno pytanie. Czy takie tematy to krok w dobra stronę jeśli chodzi o zwiększenie szans na znalezienie pracy? Na razie jestem dopiero studentem.

0

Podana strona nie istnieje, została usunięta lub nie jest opublikowana.

więc tak sobie bym powiedział ...

0

Po co zapełniłeś go treścią po angielsku? :) w naszym ojczystym języku miałbyś mniejszą konkurencję, nie wiem jak tam dokładnie wygląda sprawa z Unity, ale chyba ciężko znaleźć coś po polsku ;)

3

Kup sobie domenę, bo *.wordpress.com nie wygląda pro, a przez pierwszy rok i tak zapłacisz jakieś grosze.

0

Ten wordpress to w ogóle musi być fajna sprawa :)

0

Pisze po angielsku bo mieszkam i uczę się w UK. Pomimo tego ze jest po angielsku 1/5 ruchu jest z polski. Nie wiem czy w Polsce było by wystarczająco dożo zainteresowanych ta tematyka. Zastanawiam się nad kupieniem domeny i konta premium na wordpress, albo przeniesieniem na self-hosted

0

Brakuje wcięć w kodzie i ciężko się na to patrzy.
A co do samej zawartości (przejrzałem tylko nagłówki) to opisujesz rzeczy już w setkach miejsc opisane, po co?

1

@DibbyDum Chce pokryć podstawy najpierw, by przy bardziej skomplikowanych tematach podawać odnośniki do podstawowych konceptów. Tez skupiam się na gameDevie, robiłem research na ten temat i nie ma tego aż tak wiele w internecie.

0

Mylicie ze w poslce znalozlo by sie sporo osob zainteresowanych takimi tematami?

0

Kod czyta się w sposób nieprzyjemny, ponieważ obszar roboczy jest zbyt mały, np. tutaj https://indiedevart.wordpress[...]6/04/c-ienumerable-interface/ , ciekawe co powiedzą ludzie z 27 calami jak nie będą mogli zobaczyć w całości kodu.

W Polsce jest duże zapotrzebowanie na artykuły i blogi niszowe, przedstawiające wszystko od A do Z, mówiąc niszowe mam na myśli nawet bardzo popularne technologie takie jak np NHibernate na którego temat nie ma praktycznie nic w naszym ojczystym języku.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0