Przetestujcie mnie i hakujcie

0

Witam jestem nowy na tym forum,lecz może nie koniecznie początkujący.
Chciałbym ,aby użytkownicy tego forum pobawili się przez chwilę w hakerów,ataki xss,
injection itp.
Stworzyłem aplikacje(strona logowania,rejestracji,zakładania sklepu i wystawiania produktów),nad grafiką jeszcze nie pracowałem,więc się nie zrażajcie:).
Oto moja stronka:
https://178.37.19.189/logowanie.cshtml
kod aktywacji 111111111111111111 18 X 1.Chciałbym,aby aplikacja ,jak i baza dostała w kość.
Strona zrobiona od podstaw w Asp.Net,CSHTML,JS + element silverlight.
Do prawidłowego działania strony logowania i rejestracji wymagana jest wtyczka Silverlighta,strona powinna pracować prawidłowo prawie na wszystkich przeglądarkach ,oprócz chrome,nad tym będę jeszcze pracował.
Mam prośbę,powiedzcie na czym się wysypało.

0

A jaki jest użytkownik / hasło?

0
vpiotr napisał(a)

A jaki jest użytkownik / hasło?

Nie ma,o to mi chodzi aby użytkownik przeszedł cały proces rejestracji i logowania ,założył sklep,popróbował przy tym coś zmajstrować:).

Ps parę już ciekawych requeścików poleciało-jeśli chodzi o XSS.Wiem już jeszcze nad czym muszę popracować:),ale dziękuję i hakujcie dalej(bawcie się).Jutro nie, będzie serwer dostępny ,bo dalej biorę się do pracy.

PS.Mam tylko pytanie-czemu testujecie tylko 3 strony(logowania,rejestracji i odzysku hasła)?To jest przedrostek,dalej są bardziej skomplikowane strony.

0

Do modów-ten wątek do ocen i recenzji należałoby chyba przenieść?

0

Dziękuję wszystkim,za przetestowanie aplikacji.Jeszcze jutro będę,czekał na wasze opinie,nikt się nie wypowiadał jak do tej pory jak z bezpieczeństwem ogólnie to wygląda.Parę ciekawych requestów XSS udało mi się zaobserwować,ISS zablokował,ale nie o to chodzi-będę musiał popracować jeszcze żeby zrobić to z poziomu aplikacji.

PS.Szkoda ,tylko że nikt nie odważył się pójść dalej,a nie tylko bałaszował po 3 formularzach(rejestracji ,logowania i odzyskiwania hasła-aplikacja jest troszeczkę bardziej rozbudowana.

Mimo to jeszcze raz DZIĘKUJĘ.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0