Botnet z VPNem

0

Cześć,

mam trochę sieciowy problem. Muszę skanować botami pewną stronę, powiedzmy 10 000 zapytań w ciągu doby, regularnie. Dotąd robiłem to Maliną z Puppeteerem (https://github.com/puppeteer/puppeteer), jednak było to tylko kilka zapytań dziennie. Obawiam się, że administracja wykryje nadmierny ruch w logach i dostanę po łapkach.

Muszę zatem zorganizować sieć adresów IP, co pozwoli mi się trochę zamaskować. Przychodzi mi na myśl użycie VPNa, jednak nigdy tego nie używałem. Czy są dostępne takie, które pozwalają na zmianę adresu powiedzmy co parę sekund? I czy pula adresów w takiej usłudze jest wystarczająco duża?

Może zamiast VPNa jakieś inne rozwiązanie?

1

Dlaczego musisz ją skanować? Jeśli robisz to za zgodą adminów/właściciela to nie ma potrzeby używania VPN czy proxow. A jeżeli bez zgody - czekaj na policję w najbliższym czasie 😉

0
supremeje napisał(a):

Dlaczego musisz ją skanować? Jeśli robisz to za zgodą adminów/właściciela to nie ma potrzeby używania VPN czy proxow. A jeżeli bez zgody - czekaj na policję w najbliższym czasie 😉

Skąd biorą się ludzie, którzy zawsze pytają "Dlaczego to robisz?" lub "Po co ci to?". Realizuje pewną funkcjonalność i tyle.
Prokurator generalny już do mnie jedzie, he he.

1

Jakbyś robił to legalnie, to miałbyś gdzieś co zrobi administracja i sprawę z anonimowością. A z tego co napisałeś ewidentnie boisz się że zostaniesz zdemaskowany ("Obawiam się, że administracja wykryje nadmierny ruch w logach i dostanę po łapkach.")
Dlaczego ludzie pytają np. Po co ci to? Bo nikt nie pomoże dla amatorskiego cracker' a, który sam się demaskuje w tytule 🤦

0

Brak słów XD. Ja nie pobieram danych, które są nielegalne. Administracja może zbanować mi IP, bo będę generował potężny ruch. Dostanie po łapkach to metafora do stawiania instancji na nowym adresie. Ja nie wiem gdzie Ty tu widzisz cracking..

1

daj spokoj szkoda czasu sie z takimi urzerac, z darmowych vpn masz SmartyDns konto 3 dniowe potem robisz nastepne, a jakims skrypted co 1h mozesz zrobic kill openvpn i losowo wybrac jakis inny config.
Byc moze ipvanish/zorrovpn/nordvpn tez maja jakies trial account

p.s ewentualnie jesli uzywasz puppetter mozesz to zrobic uzywajac jakis socks5 (poszukaj w necie sa strony ktora daja liste darmowych entrypoint) za pomoca --proxy-server wtedy nawet nie musisz kombinowac z vpn-em do tego socks5 przewaznie sa to jakies residential ip albo inne rzeczy mniej wykrywalne niz jakies pospolite konta vpn

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0