Efekt programowania czy wirus?

0

Witam wszystkich, dzisiaj pisalem program w konsoli i bawiłem się dynamiczna alokacja pamieci, no i jak to czasem bywa zaczalem sobie odczytywac zawartosci komorek pamięci których wczesniej nie deklarowałem(dla petli przy uzyciu new i odczytu z *wskaznik). Po skompilowaniu oprocz oczywiscie przypadkowych liczb, otworzył mi sie eksplorator windows (totalnie przypadkowo bylo otwarte jakies tam moje zdjecie z pulpitu). No i teraz Panowie programisci, czy to wgl mozliwe zeby otworzyc w taki sposob przegladarke windows? Czy to raczej wirus i ktos sie ze mną bawi? #HELP (Kiedys jakis tydzien temu po uruchomieniu moj komputer automatycznie otworzyly sie wszystkie dyski w formie okienek i dvd sie wysunąl, wtedy to olałem)

0

Nie jest możliwe. To nie czasy DOSa, pamięc procesów jest izolowana i o ile nie napisałeś przypadkiem debuggera to nic takiego nie mogło się stać.

0

Czasami przyczyny mogą być trywialne. Może nacisnąłeś nie chcący jakiś skrót klawiszowy, który otwiera eksplorator (Window + E?) albo kliknąłeś w nieświadomie w ikonkę.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1