Jak zrobić dane elementy na stronie?

0

Witam, mając psd zastanawiam się jak zrobić pewne części na stronie, w załącznikach są screeny, interesuje mnie tylko front, więc jak np. na 1 screenie mam przyciski download to jak to zrobić na stronie? Czy może być tak, że po prostu jak na nie najeżdżam myszką to się jakoś podświetlają? Jak robić to co jest na 2 screenie? Czy wyciąć całość i nałożyć tylko przyciski, które będą się tylko podświetlać? W screenie 3 jak biorę poszczególne warstwy i chcę wrzucić dane zdjęcia to pomyślałem, że na stronie jak będę je zmieniał to pewne zdjęcia powinny się zmniejszać, a inne zwiększać, ma ktoś jakiś pomysł? (Jak widzę po wyświetleniu postu to pierwszy screen jest na dole)

2

Jak robić to co jest na 2 screenie? Czy wyciąć całość i nałożyć tylko przyciski, które będą się tylko podświetlać?

Na tym screenie nie ma nic do cięcia, bo wszystko można zrobić w HTML/CSS

Czy może być tak, że po prostu jak na nie najeżdżam myszką to się jakoś podświetlają?

Ale to już raczej wymaganie biznesowe, a nie techniczne, czy masz zrobić podświetlenie na :hover czy nie.

Swoją drogą co to za projekt? Dla siebie, na rekrutację, za hajs?

na 1 screenie mam przyciski download to jak to zrobić na stronie?

Określ z czym masz problem. Bo jak pytasz "jak?", to równie dobrze można powiedzieć po prostu "normalnie, siadasz i robisz" i będzie to prawda.

0

uczę się programować i chcę mieć kilka projektów na rekrutacje, więc np. jeśli chodzi o te download to nie wiem co z tym zrobić na takiej stronie, myślę by to zrobić tak, że jak najadę na to myszką to się podświetli, a jakbyście taki przycisk zrobili na stronie na rekrutację?

1

A znaczenie ma gdzie to chcesz pokazać? Najpierw podstawy! Przeanalizuj sobie to: http://jsfiddle.net/thagxt/bcaevs60/

0

nie ma znaczenia, np, na tym pierwszym screenie - Beztytulu3 chciałbym móc przełączać te zdjęcia na stronie klikając strzałki i by każde zdjęcie wtedy zmieniało rozmiar, wie ktoś jak zrobić coś takiego?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1