Wątek przeniesiony 2017-02-23 08:56 z Kosz przez Adam Boduch.

Ekosystem JavaScript ktoś coś?

0

Hej, zamierzam ostro przysiąść do js i znalazłem w sieci kilka propozycji kursów zarówno od eduwep jak i strefakursow, bardzo dobre opinie ma kurs [CIACH!] link skopiowany z jakiegoś forum, przypadkiem trafiłem i zastanawiam się czy możecie wyrazić opinie i czy ktoś korzystał? Oglądałem kilka kursów na yt ale chciałem spróbować czegoś po polsku
Zaznaczam, ze jestem poczatkujacym i z js nie mialem wiele wspolnego wczesniej, potrzebuje dobrego wprowadzenia i licze na ciekawe propozycje i opinie na temat w/w kursu

Pozdrawiam

0

Ten kurs to jakiś miszmasz. Nie wiem jaki masz cel, ale ten kurs na bank Cie nie nauczy JS, tylko będzie to bardziej opowiadanie o frameworkach i toolach, które są/były modne.

Jak chcesz się nauczyć JS, to: Jak uczyć się JavaScript? - przeczytaj, zanim zadasz pytanie na temat materiałów do nauki.

You Dont Know JS jest po polsku do kupienia na helione http://helion.pl/ksiazki/tajniki-jezyka-javascript-na-drodze-do-bieglosci-kyle-simpson,tjndro.htm cała seria 135 zł.

0

Właśnie o to mi chodziło, żeby ktoś podał mi ciekawe propozycje, dlatego Od razu padło pytanie czy ktoś spotkał się z kursem wyżej, bo nie chciałem zmarnować czasu, dzięki za Twoje propozycje! Właśnie obczajam ;)

0

Większość kursów po polsku jest słaba. Jeżeli już, to eduweb > strefakursów, ale i tak lepiej wydać te pieniądze na YDKJS po polsku lub kursy na Udemy (zaledwie 40zł), bo wtedy faktycznie sie czegos nauczysz, a nie popatrzysz jak ktoś koduje przez 10h.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1