Przyszłość WPF i aplikacji desktopowych?

0

Czy przyszłość WPF maluje się jasnymi barwami? Co jeśli nie WPF do programowania aplikacji desktopowych na Windows? Czy ASP.NET MVC to przyszłość programowania aplikacji i wszystko powoli przenosi się do weba?

0

Tak, wszystko przenosi się do weba, programowanie na desktopy nie ma żadnej przyszłości.

Dwa kierunki mają przyszlosć: mobile i web.

0

wpf wykorzystujesz przy programowaniu na mobilnego windowsa też. Co do desktopa, to tutaj przez najbliższe lata na pewno nie zginą gry. Na dzień dzisiejszy nie ma szans na dobre granie przez streaming.

0

Kurde bo tak się zastanawiam, dwa miechy temu zacząłem się uczyć Wpf no i coś tam potrafię, ale nie wiem czy jest sens dalej się bawić czy może przejść na aplikacje webowe. Kupiłem książkę asp.net mvc 5 i od tygodnia ją przerabiam, podoba mi się tym bardziej że znam dobrze css i html więc trochę łatwiej na początek.

0
Mały Kot napisał(a):

Tak, wszystko przenosi się do weba

terefere. przykład pierwszy z brzegu: trzeba być idiotą aby mieć SCADE webową

0

co webowe może być zaprawdę powiadam wam pewnie będzie, lecz co desktopem winno pozostać, zapewne nim pozostanie.

0
Mały Kot napisał(a):

Tak, wszystko przenosi się do weba, programowanie na desktopy nie ma żadnej przyszłości.

Dwa kierunki mają przyszlosć: mobile i web.

Powodzenia z przeniesieniem do Weba dużych systemów, np. ubezpieczeniowych. Ja rozumiem że większość programistów tutaj może mieć doświadczenie w robieniu mniejszych aplikacji i takie prawdopodobnie skończą jako aplikacje Webowe na przestrzeni lat. Warto jednak spróbować spojrzeć z szerszej perspektywy a nie oceniać tylko na podstawie tego z czym się pracowało.

0

WPF i Winforms jeszcze długo pożyją. Kiedyś, jak wchodziło WPF wróżono formsom szybki koniec. I co? Do dzisiaj firmy piszą w nim soft.

2

Nie wszystko nadaje się na web i koniec. Coś niektórym ten web oczy pozasłaniał.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1