Interaktywny komiks na Androida.

0

Cześć, napisałem aplikację na androida w której można sobie pobrać i przeczytać komiksy, do tej pory komiksy były w formacie PDF, jednak teraz pojawił się problem. Potrzebuję osadzić w tych komiksach elementy interaktywne, np slider z kilkoma obrazkami, miejsca w które da się kliknąć i pojawią się dymki z napisani, oraz proste quizy z kilkoma pytaniami i możliwością sprawdzenia poprawności.
Moje pytanie brzmi w jak można zrobić takie interaktywne komiksy? Myślałem o zwykłych HTML-ach bo tam mogę sobie osadzić dowolne elementy i użyć JS-a do odpowiednich akcji. Ale wydaje mi się to średnie rozwiązanie. Czy ktoś coś wie na temat takich interaktywnych czasopism? Będę wdzięczny za pomoc.

0

Ja bym to napisał w Unity3D.

0

Jak w unity 3D? Chyba kolega nie zrozumiał mojego pytania. Aplikacja już jest, i w środku jest lista komiksów które można kupić i przeczytać. Obecny format to PDF ale nie spełnia nowych wymagań interaktywności takiego komiksu dlatego potrzebuję jakiejś alternatywy tak żeby użytkownik mógł pobrać i przeczytać. Dlatego myślałem o HTML ale może jest jakiś lepszy format? Powinien być w miarę łatwy do złożenia takiego komiksu PDF i HTML spełniają takie wymagania

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1