Kursy programowania na youtube.

0

Witam,

w sumie szukałem trochę na youtubie i w kilku artykułach fajnych, prostych i dobrych kursów programowania na YT, ale nie udało mi się trafić na nic co złapało by mnie za serce. :D Polecacie jakieś kursy na YT? Jestem fanem czytania książek, aktualnie czytam o C++ S. Pratha, ale lubię jeszcze się czegoś douczyć właśnie np. z YT. Nie chodzi mi tylko o kursy z C++, tylko raczej ogólnie - Java, C#, Pyhton albo coś ciekawego.

1

Z YT jest taki problem, że sporo rzeczy tam jest po prostu słabych. Trzeba mieć to na uwadze, szukając losowo kursu.

Polecacie jakieś kursy na YT?

Pewnie, moge polecić, ale o czym miałby być ten kurs? Bo podstaw języka 100x lepiej uczyć się z książek, pomagając sobie dokumentacją. Natomiast jak chcesz kurs, niekoniecznie związany bezpośrednio z C/C++, to jest genialna seria wykładów -> MIT 6.001 Structure and Interpretation, 1986 (I masa innych rzeczy, ale byś musiał bardziej sprecyzować o jaki konkretnie kurs chodzi).

1

Bardzo fajne kursy np linxa lub windows serverów ma " kowalski it consulting " z http://www.szkolenia-it.com/ uczyłem się z tego sieci komputerowych. Jeśli chodzi o programowanie to pewnie też musisz znaleźć płatne materiały lub video kursy bo te darmowe są bardzo niskiej jakości.

4

Jak chcesz dobre kursy, to polecam @Gynvael Coldwind https://www.youtube.com/user/GynvaelColdwind, lepszych kursów na YT nie spotkałem :D

0

Kursy bardzo dobre to jedynie masz z Microsoftu. Nie chce mi się wierzyć iż da się dobrze nauczyć danego działu poprzez video kursy. Do tego potrzebny jest trener.

0

Dobre kursy do C++ i teraz WIP z HTML/CSS/JS ma -->Mirosław Zelent<--

0

A co sądzicie o tych kursach: http://videokurs.pl/ ?

0

Darth Reidak,
Korzystałem z tych video kursów z kategorii "Tworzenia stron internetowych" i muszę przyznać iż dla początkujących są bardzo dobre. Podstawy HTML + CSS nauczyłem się na studiach jednak to było bardzo mało aby budować stronki internetowe. Po dokładnym treningu materiałów z videokursu potrafiłem stworzyć swoja pierwszą stronkę internetową http://winotokaj.pl Pewnie bardziej zaawansowani programiści o demnie tutaj na forum lepiej ocenią czy to dużo czy nie. Moim zdaniem jak masz podstawy to warto rozpocząć naukę z tych kursów. Ale tak jak każde dobre kursy są płatne:):)

0

@bajos
Ludzie pisali, że Mirosław Zelent właśnie ma słabe kursy, że lepiej poszukać czegoś innego.

@top
Dzięki za zainteresowanie tematem. Zauważyłem takie kanał o Javie - https://www.youtube.com/user/CoraxTheTutor/videos ale widzę, że nie jest już aktualizowany.

@n0name_l
Tak jak napisałem, teraz staram się przerobić książkę S.Pratha "Szkoła programowania C++" i myślę, że jak ten język ogarnę na dobrym poziomie, to chciałbym jednak iść w kierunku Javy. Mam wiedze z zakresu JavaScript dzięki stronie codecademy.com.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0