Sklep internetowy

0

Witam wszystkich,
Mam takie pytanie:
Jakich funkcji, Wy jako użytkownicy sklepu internetowego oraz/lub administratorzy takiego sklepu oczekiwalibyście od skryptu. Czekam na cenne uwagi.

0

Od strony użytkownika. Żeby działał szybko, stabilnie, nie był 'upierdliwy'(np. wpisywanie kilkukrotne CAPTCHA, obowiązkowa rejestracja), miał intuicyjny i ładny( :) ) interfejs. Podoba mi się jak w sklepie są odnośniki typu użytkownicy którzy kupili ten produkt kupili również. Chociaż zamieniłbym to raczej na "aby w pełni wykorzystać potencjał produktu przydatne może okazać się również"/"produkty kompatybilne" uzupełniane przez sprzedawcę. Jak się wybiera kategorię fajnie jak są jeszcze filtry pododawane, marka, przedział cenowy, zastosowane technologie(jak na ceneo np. że jak wchodzisz w laptopy to możesz sobie wybrać rodzaje procesorów jakie Ci pasują, preinstalowany system...) itp. Może jakiś chat z konsultantem? Z swoich obserwacji uważam że klient największą wagę przywiązuje do ceny, strony z produktem(musi być czytelna, ale zawierać maksimum danych, można jakieś js dodać, np do galerii czy rozwijania opisu) oraz do początku rejestracji. Ważne, przy ew. rejestracji przycisk typu "zgadzam się na otrzymywanie informacji o promocjach i ofertach specjalnych) który nie jest wymagany do zaznaczenia, bo są użytkonicy którzy wolą dołożyć parę zł i kupić w innym sklepie by takowych nie otrzymywać.
Od strony administratora to jak zawsze żeby każdy mógł dostosować sobie prosto do siebie szczegóły, nie miałem okazji prowadzić sklepu jak dotąd;p.
Wnioskuję się że nie chodzi o to że taki sklep chcesz założyć, ale napisać i opublikować/sprzedawać skrypt, więc nie bd poruszał tematu jak przyjazna obsługa ^^

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1