usuwanie pliku z dziwną nazwą

0

Witam, mam problem z usunięciem plików, które powstały na serwerze (nie wiem czy ktoś jest na złość utworzył, czy to przez przypadek...), ale nie mogę ich usunąć żadnym prog. ftp, bo zawierają znak końca wiersza - programy jakby nie widziały tego co jest po znaku końca wiersza - i zgłaszają komunikat, że nie ma takiego pliku (bo pobierają nie pełną jego nazwę - to co jest przez znakiem końca wiersza). Jak je usunąć ?

0

jakbyś łaskawie napisał, jaki system operacyjny (i jaki format partycji) jest na tym serwerze…

0

Nie wiem jak ze znakiem końca wiersza ale miałem problemy z plikiem na FTP w nazwie którego były "krzaki" Total Commander (przynajmniej tamta wersja nie wiem jak obecne) sobie nie radził, natomiast FileZilla bez problemu sobie poradził. Wiem że piszesz żaden program FTP sobie nie radzi ale na pewno nie sprawdziłeś wszystkich. Piszesz zbyt ogólnikowo Azarien napisał co pasowało by jeszcze podać, no i jaki masz poza ftp dostęp do serwera? To dedyk gdzieś wynajęty i możesz się z nim łączyć np. przez PuTTY? No i oczywiście masz konto roota?

0

to jest na serwerz webr.pl, nie wiem jaki oni mają tam system, pewnie linux. Sprawdziłem FileZillą - niestety w niej nawet nie widać tych plików (tzn. nie wyświetlają się w spisie plików tego katalogu, a np. Pajączek widzi je, tylko nie potrafi skasować - error 550 no such file or directory).

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0