Program w programie?

0

Witam, czy jest możliwość zbindowania 2 programów w jeden ( pierwszy byłby takim starterem ) i za pomąca aplikacji w delphi (właśnie tego startera) odpalić ten drugi? Jak to zrobić?
Edit: sorry za "zjedzony" wyraz

0

musisz bindować, nie możesz tak po prostu połączyć kodu?

0

Chcesz by program A odpalał program B?
Czy żeby np. w programie A odpalał się inny program scalony do tego 1?

0

Mam program A. Nie mam jego kodu źródłowego. Chciałbym by programem B napisanym w delphi dało się odpalić program A, jednak by te 2 programy były ze sobą połączone i miałbym tylko jeden program - program B w którym klikałbym np. button i uruchamiał się program A.

ace4ur "Czy żeby np. w programie A odpalał się inny program scalony do tego 1?" - dokładnie tak

0

To jeśli nie masz kodu programu A to nie wiem. Tak to można by zrobić program główny i po prostu dołączyć nową formę gdzieś w rogu co by sprawiało wrażenie 2 programów oddziałujących na siebie ;d

A co do uruchamiania innego programu w delphi poszukaj pewnie coś będzie. Nie wiem ja nie znam tego języka.
Tu nie ma potrzeby powiązywać programy wystarczy uruchomić jakąś funkcją czy co tam jest w delphi ;d

Gdybyś miał wpływ na ustawienia tego "podprogramu" to mógłbyś bajerować z położeniem,przezroczystością itd... a w tle program główny.

0

Wpisz w google binder.

3

@sebul007: przeanalizuj sobie kod i pliki dołączone do tego posta. Można też spróbować taki kod użyć w aplikacji pod gołym WinAPI albo konsolowej. Jednak niestety przy właczonym Kaspersky Anti Virus 2010 nie udało mi się. Pewnie nie uda się też pod wieloma popularnymi antywirusami, bo bywa niestety, że domorośli "pr0 h4x0rzy" piszą pod konsolą w Delphi takie programy i je "bindują", a robią to tylko po to aby ukryć oraz uruchomić rzeczy będące wstrętnym malwarem, na co naszczęście reagują antywirusy, ale pod VCL'em da się to jednak uruchomić jeżeli kod nie jest szkodliwy, a przynajmniej pod KAV 2010.

0

Nie chcę bindera - wtedy Od razu 2 programy się uruchamiają a ja chciałbym móc kontrolować kiedy uruchomi się ten 2.
olesio dzięki Ci bardzo! Właśnie o to mi chodziło.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1