Delphi - prosty antychit ??

1

Witam, z kumplami chcemy zrobić ligę w gry typu Counter Strike 1.6, i wpadłem na pomysł aby napisać antychit (miałem przez rok delphi w technikum informatycznym - innych języków jeszcze nie znam). Moje pytanie jest czy da się takie coś zrobić??

Oto mniej więcej jak by miało to wyglądać

Odpalamy program
Podajemy nick
Podajemy mecz (kto vs kto)
Klikamy ok
 //program tworzy folder w moje dokumenty o nazwie data+nick+mecz
 //program co dwie minuty robi screen'a
Odpalamy grę i gramy
 //program dalej robi te ss
Kończymy grę
W programi wciskamy "STOP"
 //program pakuję folder do archiwum z hasłem
 //usuwa folder
 //przenosi skompresowane archiwum na pulpit
 //wyskakuje komunikat ze ma to uploadować i dać link na tym i na tym forum.

Hasło ogło by być stałe, ale też i mogło by być np. zbiorem np. co drógiej litery/cyfry z nazwy archiwum. 

Gracze by dawali link na forum, admini by pobierali wpisywali hasło i sprawdzali screeny

Czy da się przejąć obraz gry? Bo jak gra się w cs'a to przyciskiem PrtSc nie da się zrobić zrzutu dlatego jest tam F5 do robienia ss.

Da się??

2

Antychit? Chcesz posadzić ziemniaki za pomocą Delphi? To obawiam się że się nie da.

0

Błąd w temacie i od razu szydzisz z ludzi zamiast im pomóc.

3

Osiemnastolatek robi błędy w słowach "cheat", "drugi", nie potrafi stosować zasad interpunkcji, do tego chce napisać zabezpieczenie przed cheaterami w narzędziu do tworzenia FRONTENDÓW BAZODANOWYCH. Samo pytanie jest bez sensu i przyprawia o facepalm...

Da się?

Przykro mi, jeśli się nie ruszysz i przestaniesz zadawać głupie pytania to obawiam się że się nie da.

1
arus1993 napisał(a)

Oto mniej więcej jak by miało to wyglądać

Takie coś robi PunkBuster. Niestety, daje się to obejść. Cheaty "wizualne" (np. wallhacki) dezaktywują się na moment robienia zrzutu lub sprawiają, że PB zrzuca czarną klatkę.

arus1993 napisał(a)

Czy da się przejąć obraz gry? Bo jak gra się w cs'a to przyciskiem PrtSc nie da się zrobić zrzutu dlatego jest tam F5 do robienia ss.

To nie jest takie proste. Print Screenem robisz zrzut obrazu rysowanego przez manager okien i pulpitu. Gra wyświetla obraz w inny sposób, z pominięciem systemowego renderera, na (nazwijmy to dla uproszczenia) overlayu. Aby przechwycić taki obraz musiałbyś się podpiąć do biblioteki zarządzającej tym overlayem. Prawdopodobnie DirectX udostępnia jakąś procedurę do tego, ale to koledzy od programowania gier musieliby się wypowiedzieć. Jeśli nie masz z poziomu Delphi dojścia do tej biblioteki, nic nie zdziałasz.
Tak czy siak, robienie zrzutów nie uchroni Was od np. aimbotów, gdyż tego typu cheaty nie wyświetlają informacji. Jedyną niemal skuteczną ochroną przed cheaterami jest granie tylko ze znajomymi.

P.S. Czy w CSie przypadkiem za antycheating nie odpowiada VAC, czyli ten valve'owy PunkBuster?
P.S.2. Kiedyś zarządzałem serwerem CoD4 i mieliśmy podejrzenia co do jednego kolesia. Odpaliłem zrzuty w PB, ale kolo jechał na cheatach generujących czarne klatki, więc jako admin nie mogłem mu nic udowodnić. Pewnego dnia jednak coś się w jego kliencie PB posypało (prawdopodobnie dlatego, że koleś miał dwa monitory) i na serwer zaczęły spływać klatki nie z gry, ale z fragmentów pulpitu kolesia. Na wszystkich załapało się okno Eksploratora Windows, otwartego na katalogu z DLLkami i execami cheatów. Po przesłaniu jednego takiego zrzutu do kolesia ten zmiękł i od tamtego czasu coś mu ewidentnie przestało iść w tej grze ;)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0