Pobieranie plików z chomikuj.pl

0

Witam,
Chciałbym się dowiedzieć, jak można pobierać pliki z chomikuj.pl przez program (język programowania Delphi 7).

Pozdrawiam
adam123adam

0

Propnuję się zapoznać ze sniferem (np. Wireshark), lub jakąś wtyczką do przeglądarki, podglądającej co się wysyła i odbiera (Live HTTP Headers :: Add-ons for Firefox). Później już tylko będziesz musiał to odwzorować w swojej aplikacji. I o ile dobrze kojarze chomikuj bez zalogowania pozwala na pobieranie tylko małych plików, więc jeśli programowo się zalogujesz, to link do pliku prawdopodobnie będzie Od razu tym linkiem (ewentualnie po 1 przekierowaniu).

0

Ciekawy pomysł z takim programem. Ktoś ma kod do opisywanego programu lub część kodu dot. pobierania z linku z chomikuj??

0

Bo ja nie mem pojęcia o zagadnieniach związanych z HTTP, a przydałoby się to do mojego programu ;)

0

E, a chombox nie wystarcza? :)
Jak nie masz pojęcia jak to działa to sobie poczytaj o HTTP a następnie wybierz język a do niego dobierz bibliotekę do HTTP i jedziesz.

0

Naprawdę nikt nie ma żadnych choć podstawowych programów, które ściągają pliki z Chomikuj.pl? Byłbym wdzięczny za same podpowiedzi w formie kawałków programu. ;)

0

Podłączam się do prośby kolegi powyżej.

0

A jaki to problem?
Otwierasz sesje HTTP z zapamiętywaniem ciachów, logujesz się wysyłając odpwiedni POST czy GET a potem mając adresy do pliku walisz HEAD a potem GET.

Jeżeli myślicie że dostaniecie program który będzie ściągać za darmo mimo braku wykupionego transferu to idźcie spać, wtedy może wam się to przyśni.

0

Jeżeli myślicie że dostaniecie program który będzie ściągać za darmo mimo braku wykupionego transferu to idźcie spać, wtedy może wam się to przyśni.

o transfer to ja się nie martwię, bo mam wykupione 3GB. Chodzi mi o coś takiego, że ja daje udostępniam u siebie nową wersję programu (ok 300 kb, więc i tak bez wykupionego transferu się obejdzie) a ktoś kto ma ten program, automatycznie zostanie uaktualniony do nowej wersji. ;D

0

Ktoś ma jakieś kawałki kodów dot ww sprawy? Byłbym Wdzięczny

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0