Jak wysłać SMS z internetu?

0

No więc, sms może być wysyłany ze skryptu *.PHP, Js, (lub czego kolwiek co można wrzucić na stronę :) lub w Delphi/Pascalu.
Podglądanie działania bramek sms raczej nic nie da, bo zobacze tylko kod html. Próbowałem to wygooglować, ale dostawałem zazwyczaj 100-200 linijek kodu, który i tak nie działał. Może ktoś poratować?

Chodzi o sieć Orange.

0

google -> sms API

0

Gotowe i darmowe biblioteki SMS API tutaj: http://goo.gl/nQmbZH

0

@TomRiddle: bzdury waćpan piszesz. Za pewne nawet nie zrobiłeś rekonesansu, w jaki sposób można zrobić dedykowany program do danej bramki bez używania API. Przecież mój kod wrzucany tutaj nie raz w załączniku o nazwie send_sms_to_orange.rar, pokazuje właśnie jak działa obsługa bramki Orange. I to przy użyciu Synapse i HTTP.

A zapewniam, że dało się wszystko ustalić z pomocą sniffera WireShark. Gdyż nie traciłem czasu, pieniędzy ani sił na kontakt z wrózbitą maciejem (pisownia celowa, bo nie mam szacunku do oszustów). Oczywiście skoro jest uniwersalne API to ok, użyj i jego. Jednak wiele dedykowanych bramek za pewne da się zesniffować. To nie będzie, jak piszesz, sam kod HTML tylko na ogół konkretne żądania POST i GET. Czasami wkradnie się niestety i js. Wtedy będzie ciężej. Ale i na to są niby sposoby.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1