Strona nigdzie niewidoczna

tomek_m
2011-03-22 20:57
tomek_m
0

Witam,
Dodałem 2 dni temu stronę. Nie chcę podawać adresu, ale ma ona końcówkę .pl i domenę oraz serwer kupiłem w pdg.pl
Niestety strony nie widać w ogóle ani na google ani w żadnej innej przeglądarce. Czym to może być spowodowane? Tym , że za dużo słów kluczowych? Czy tym że czegoś brakuje? Nagłówki są takie:

<!DOCTYPE html PUBLIC "-W3CDTD XHTML 1.0 TransitionalEN" "http:www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"&gt;

<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml"&gt; <head> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-2" /> <title>tutaj tytuł</title> <meta name="description" content="tutaj opis" /> <meta name="keywords" content="nieruchomo¶ci, mieszkania, domy, działki, lokale, mieszkanie, działka, dom, lokal użytkowy, biuro nieruchomo¶ci, Ropica Polska, Stróżówka, Zagórzany, Kobylanka, Mszanka, Ropa, Kryg, Sękowa, Dominikowice, Siedliska, Sędziszowa, Moszczenica, Siary, Ropica Górna, Grybów, Biecz, Libusza, Bobowa, Łużna, Stróże, Szymbark, Zakliczyn, po¶rednictwo, kupno domu, sprzedaż domów, dom do sprzedania, kupno mieszkania, kupno mieszkań, mieszkanie do wynajęcia, sprzedam mieszkanie, wynajem lokalu, lokal do wynajęcia, sprzedam lokal, wynajem domu, wynajem mieszkania, zamiana mieszkania, sprzedaż działek, sprzedam dom, wynajmę dom, wynajmę mieszkanie, wynajmę dom, wynajmę lokal, poszukuję do wynajęcia, sprzedaż, kupno, wynajem, handel, licencjonowany po¶rednik, notariusz, hotel, oferty nieruchomo¶ci, gratka, otodom, domex, ogłoszenia, oferta" /> <meta name="Author" content="tu moje imie" /> <meta name="Robots" content="index, follow">
edytowany 1x, ostatnio: madmike, 2016-12-13 18:26

Pozostało 580 znaków

2011-03-22 21:00

Rejestracja: 10 lat temu

Ostatnio: 1 rok temu

0

Wklejaj ją na forum w stopce to urośnie w google.


Pozostało 580 znaków

admin232
2011-03-23 21:30
admin232
0

Macron oczywiście żartuje :)

Zobacz podstawy na: http://4programmers.net/Forum/Webmastering/SEO

Czeka Cię też lektura książek (mogę polecić BIBLIE SEO, oraz "Wojownik SEO" - obie Helionu) lub wynajęcie firmy, która zrobi to za Ciebie.

Adm232

Czemu od razu żartuje? Powiedziałem, że jak jest link w stopce(gdziekolwiek), to google ceni wyżej stronę. Tym bardziej, jeśli ta strona, gdzie jest link, jest wysoko. - Macron 2011-03-24 17:07

Pozostało 580 znaków

2011-03-23 23:53

Rejestracja: 9 lat temu

Ostatnio: 6 lat temu

0
tomek_m napisał(a)

Niestety strony nie widać w ogóle ani na google ani w żadnej innej przeglądarce.

Google to wyszukiwarka ;)

Co do widoczności strony w google, to przede wszystkim poczytaj o pozycjonowaniu. Po drugie jeśli strona stoi od dwóch dni, to prawdopodobnie nie została jeszcze nawet zaindeksowana przez roboty. Po trzecie skoro nie masz pojęcia o pozycjonowaniu, to prawdopodobnie nie wiesz, że musisz poinformować wyszukiwarki o nowej stronie (ewentualnie roboty mogą do Ciebie trafić poprzez linki umieszczone na innych witrynach). http://www.google.pl/addurl/ tutaj możesz dodać stronę do google.

Pozostało 580 znaków

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0