U mnie dziala, u kogos juz nie. Build error

0

user image
ogolnie sprawa dosc dziwna. jest projekt, ktory u mnie sie kompiluje, wysylam kumplowi i u niego w/w blad. sytuacja analogicznie jak on u siebie robi i mi podsyla. dlaczego tak sie dzieje?

0

wypraszam sobie takie komentarze. to w czym pisze to moja sprawa a nazywanie mnie lamerem jest co najmniej wyznacznikiem skali prymitywnosci.
co jest niejasnego? mniej wiecej to, ze nawet bez tego alerta o openglut przy przenoszeniu z jego komputera na moj wyskakuje samo 'build error' bez dodatkowych objasnien. przy odpaleniu dokladnie tego samego projektu.

0

A może wystarczyło przeczytać to co Ci ace4ur podesłał? Szczególnie to "DevC++, dość popularny wśród początkujących, nie jest rozwijany od pięciu lat i nie powinien być używany, dodatkowo dostarczany jest z starą wersją kompilatora GCC, co robi problemy przy próbie kompilacji bardziej skomplikowanego programu."
No ale co my tam wiemy...

0

Wróżę z kuli: myśle że problem w tym ze w projekcie dodajecie sobie zalezność do biblioteki openglut którą macie w róznych lokalizacjach. Toteż jego projekt wskazuje że biblioteka leży w "/ala_ma_kota/biblioteki" a twój że w "/sierotka_ma_rysia/biblioteki"

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0