audiere kilka plików na raz

0

Witam!
Osatatnio zainteresowałem się biblioteką audiere. Znalazłem nawet w goglach jakiś prosty minitutek http://dervish.wsisiz.edu.pl/~szymank0/doku.php?id=public:programowanie:dzwiek:audiere1

i mam taki problem. Jak zrobić przy pomocy tej biblioteki aby otworzyć kilka plików z dźwiękiem jednocześnie?

Gdzieś czytałem, że nalezy zamienić OutPutStream na SoundEffect, ale jak tak robię, to, to wyskakuje no matching function for call to 'audiere::SoundEffect'

Więc zapewne trzeba to zrobić zupełnie inaczej niż tylko zmainiajac OutPutStream na SoundEffect. I moje pytanie jest właśnie jak to zrobić. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.

0

Ja miałem takie coś(Rocky'n' Role 0.3, mozesz ściągnąć), więc zrobiłem tak, aby dla każdego dźwięku był osobny obiekt, i puszczałem. W prawdzie 2 razy ten sam dźwięk nie działa, ale może się przydać. Choć troche RAM'U zżera.

0

może niewiele pomogę, ale zastanówmy się, czy urządzenie - karta dźwiękowa - przetwarza polecenia równolegle, czy szeregowo, a może wybiera np. "ważniejsze". Nie wiem, ale zapewne rozwiązanie mogłoby polegać na zmiksowaniu dźwięków i ich odtworzeniu.

0

cóż, zamysł koncepcyjny, myślę, że w zasadzie dobry, darmowo - wystarczy, aby poszukać :) a komu nie wystarczy, to jego problem :) nie zamierzam pracować nad czymś co nie jest w kręgu moich zainteresowań :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1