iOS wgrywanie appek bez konta dev, da sie czy nie?

0

Czesc wam, juz kiedys pisalem podobne zapytanie ale sprobuje jeszcze raz bo stoje troszke przed dylematem albo znalezc rozwiazanie albo porzucic Apple.

Bez konta dev appka dziala bodajze tydzien lub 10 uruchomien i przestaje dzialac. Czy istnieje jakas metoda utworzenia pliku, ktory po wgraniu na telefon bedzie normalnie dzialal dla aplikacji wykorzystywanej tylko w celach prywatnych? Patrze na to przyszlosciowo i powiedzmy jesli napisze sobie 2 apki rocznie to srednio mi sie widzi wywalac 99$ jak na Androidzie mam to za darmo.

2

Patrząc po tym co się dzieje w związku z aferą z Fortnite to wątpię, ale nie znam się, chciałem tylko podlinkować newsa.
https://android.com.pl/rozryw[...]-iphone-fortnite-aukcja-cena/

3

AFAIK obecnie nie ma takiej możliwości.

2

Czy ja dobrze rozumiem, że iOS to system, na który nie można sobie napisać własnego programu i go tam sobie normalnie uruchomić?
Serio? To po co jakikolwiek programista używa w ogóle takiego badziewu?

1

@Freja Draco:

bo podobno użytkownicy iOS wydają więcej $$

1

Witam @jkb91 oraz szanownych kolegów. To co mówiliście jest błędnym stwierdzeniem. Bez problemu można skompilować apke na normalnego iphona lub uruchomić na symulatorze wbudowanym w XCode, oczywiście jeśli Maca masz :D No ale chyba to jest oczywiste że jeśli chcesz pisać na iOS to musisz maca mieć żeby to zrobić LOL Jeśli to wszystko w XCode robisz to po prostu kilkasz taki przycisk run i masz to na symulatorze, a jak chcesz wyprofilować na urządzenie fizyczne bez wydawania $$ to logujesz sie na swojego iclouda w Xcode i wtedy włączasz automatyczne profilowanie w Info.plist chyba że lubisz sie cackać z certami. Nie trzeba żadnego konta deva żeby sobie przetestować na własnej komórce, chyba że chcesz dodać apke do app store no to żeby to zrobić to ci gdzieś w około 3 -6 dni sprawdzają apke no i musisz zapłacić 400-500zł na rok, a na androidku to płacisz 100 zł za dożywotną subskrybcje i możesz wypuszczać tyle apek ile chcesz, tam to sprawdzają roboty i to zajmuje od 1dnia do 3 dni(to wszystko owszem zależy ale to jest tak statystycznie), wiem bo sam jestem devem na iOS i mam kolege który wypuścił apke na iOS'a i Andka, a ja będę wypuszczał. Po prostu nie umiem patrzeć na lekką zdezinformacje, bo widze że koledzy nigdy nic (raczej) nie robili na Mobilne Urządzenia :)

Też takie filmiki:

Artykuły:

Pozdrawiam, i tyle z mojej strony ;)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0