Witam wszystkich forowiczów!

Jestem pasjonatem technologii Delphi i jestem wielkim entuzjastą tego, jak bardzo Delphi przyspiesza i ułatwia tworzenie aplikacji desktopowych, mobilnych oraz webowych w porównaniu do tzw wiodących technologii jak C# czy Java, które ponadto promują złe praktyki. No ale do rzeczy. Postanowiłem przepisać forum 4programmers na Delphi. Trochę dla funu, trochę po to, żeby hejterom pokazać że można i że będzie działać szybciej niż wersja php, a trochę też dlatego, że chcę w końcu się wziąć za naprawdę duży projekt (w planach jest odtworzenie co najmniej całej funkcjonalności forum, a docelowo może i reszty serwisu).

No i w tym miejscu chciałbym zwrócić się do Was - widzę, że jest tu wielu pasjonatów technologii Delphi i Object Pascala. Razem osiągniemy więcej, więc jeśli ktoś miałby czas i chęć, zapraszam do dołączenia.

W tej chwili jestem w trakcie tworzenia konta oraz nowego repozytorium na Githubie, do którego wrzucę kod, który już posiadam. Myślę, że może jeszcze dziś, a najdalej jutro wrzucę tu linka do repozytorium, a do następnego tygodnia umieszczę demo na jakimś hostingu, żeby można było poklikać i zobaczyć, jak działa.

Jeśli ktoś chciałby dołączyć do projektu, zapraszam serdecznie do wpisywania się w tym wątku.