Ocena CV do drugiej pracy jako Java Dev

1

Ja bym wywalił ten tytuł "Junior Java Developer" - nie potrzebujesz tego.

0

Za malo buzzwordów w skillach :(

Ten side project wyniósłbym do kategorii, bo jest miejsce wolne. Umieszczanie tego w podsumowaniu jest średnie, Profile powinien być jak najbardziej zwięzły i przedstawiać to co ciężko zrobić inaczej - na przykład jak widzisz swój dalszy kierunek rozwoju.

0

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, tak wygląda CV po poprawkachscreenshot-20230317175011.png

1

Napisz to bardziej po angielsku:

I am an ambitious and independent Java developer who constantly learns modern technologies and development techniques. As a student of the last year of engineering studies I have over a year of experience as a Junior Java Developer. I’m currently learning Angular and developing solid skills in design patterns. I'm mostly interested in web development and creating computer games. I would like to work on projects built using modern technology stacks and tools.

0

@kosiara2115: na interviewme.pl ładne cv stworzysz za 6 czy tam 8zł (podpinasz kartę np wirtualną, kupujesz subskrypcję próbną i od razu ją anulujesz a masz dostęp na chyba 7 dni).
Jak masz problem z napisaniem cv po angielsku to nie rzucaj się z motyką na słońce tylko zrób je dobrze po polsku (chyba nie zamierzasz aplikować typowo do firm z zachodu?).
Jak już ktoś napisał, na githubie jest jedno wielkie spaghetti, jeśli faktycznie są tam pokomentowane wiersze kodu to wywal z CV info o znajomości gita bo go najwyraźniej nie potrafisz używać.
piszesz, że szukasz pracy w springu a projektu w nim żadnego na GH...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1