Kawka i herbata w firmie

1

Jest wszystko - kawa (z automatu), herbata, napoje… i tylko ludzi nie ma, bo większość zdalnie.

1

Kawa i herbata z saszetek ale po pandemii rzadziej uzupełniane.
Kiedyś słyszałem historię że w jakiejś firmie było mleko do kawy za darmo i była jakaś promocja że w kartonie można było znaleźć wodę i coś wygrać i ktoś wylał coś koło 200 litrów mleka szukając wody zanim go przyłapali

0
cerrato napisał(a):

Ty tak serio?
Jeśli musisz przynosić swoja herbatę, to jest januszex poziom 300, uciekaj natychmiast.

Szef się nie zna na herbacie. Sam sobie kupowałem jak chodziłem do biura.

2

woda gazowana i bez gazu,
mleko 3.2 oraz 2.0,
kawa rozpuszczalna i ekspresy z młynkiem i kawą , każdy generuje inny smak choć wszystkie dostają te same dane wejściowe :D
herbatki owocowe i yellow label

Ale nic nie trwa wiecznie wszędzie trąbią o kryzysie wiec może się zmienić ;)

Aha ! I jest też cukier

4

Ech w głowach się milenialsom poprzewracało - ja nawet biurko i krzesło musiałem sobie sam kupić, a nawet za prąd sam płacę!

2
cerrato napisał(a):

Jeśli musisz przynosić swoja herbatę, to jest januszex poziom 300, uciekaj natychmiast.

Podobno na tym forum wiekszosc to businessmani. Jest dla mnie niepojete ze przedsiebiorca moze wymagac od swojego klienta zeby go zaopatrywal w cokolwiek, np. herbate.

4

Kto pracował w polskim oddziale w banku, ten się w cyrku nie śmieje :D Kawa / mleko a czasami nawet i papier trzeba było przynosić. We większych firmach / korpo raczej nie do przyjęcia i wszystko jest zapewnione.

1

Kawy i herbaty nie ma np. w Ryanair. Nie, nie w samolotach - w naziemnych oddziałach programistycznych. Czy to janusze? Być może.

Zazwyczaj herbata, kawa i woda była wszędzie. Gdzieniegdzie nawet soki. Ekspres do kawy potrafił być nawet w garażowej firmie z 5 pracownikami.
Za to pracowałem kiedyś w firmie na kilkaset osób, która w biurze nie miała zmywarek. Bo żona szefa, która dziwnym trafem była dyrektorem do spraw administracyjnych ich nie uznawała. (To nie odosobniony przypadek, spotykam czasem ludzi, którzy twierdzą, że ręcznie zmywają lepiej, tylko zazwyczaj są sami ze swoim masochistycznym podejściem i nie mają wpływu na codzienne życie kilkuset osób).

Teraz pracuję zdalnie dla klienta zagranicznego, który daje mi na kawę 40€ miesięcznie. Raczej tyle nie wydaję.

0

A mleko macie tylko zwykłe? U mnie jest także bez laktozy - ja np. mam nietolerancję laktozy to jak chodziłem do biura to sobie bardzo chwaliłem takie coś.

0

Automatyczny ekspres do kawy na każdym piętrze, kawa mleko, czekolada bez ograniczeń. Kilkanaście rodzajów herbat. Bardzo fajnie urządzona kantyna i pokoje rekreacyjne. Czasami jakieś przekąski (kanapki, ciasta itp.), albo "open food tracks".

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1