Mocne CV - jakie mocne zagraniczne firmy?

1

Mam niezły projekt za sobą, nie lubię pracować w polskim środowisku, poza tym raczej żadna firma na naszym terenie nie wyłoży tyle żeby mnie zatrudnić. Polecacie jakieś zagraniczne firmy zdalnie bez green carda? Mam na myśli zarobki rzędu co najmniej 30 tys. zl netto / miesięcznie.

23

@zgrzyt: podkładający nowego baita w dziale kariera
screenshot-20220313172806.png

3

A co to jest niezly projekt? wikszosc firm ma w nosie twoje projekty jak nic nie umiesz.

4

Mam niezły projekt za sobą

Ten gdzie szef na ciebie krzyczał ze za wolno klikasz?

nie lubię pracować w polskim środowisku

Z tego co pamiętam to w Niemieckim tez nie. Jest takie w którym lubisz?

poza tym raczej żadna firma na naszym terenie nie wyłoży tyle żeby mnie zatrudnić

Niestety, większość firm wykłada tyle ile ktoś jest warty. W twoim przypadku jest spory rozdźwięk między oczekiwaniami a umiejętnościami :( Ale obawiam sie ze zmiana kraju/firmy nie rozwiąże problemu.

Polecacie jakieś zagraniczne firmy zdalnie bez green carda? Mam na myśli zarobki rzędu co najmniej 30 tys. zl netto / miesięcznie.

Ze spamu na linkedinie wynika że np. pejsbuk oferuje remotowe pozycje.

0

A team leader zmienił już zdanie co do umiejętności programowania?

2

W Czechach bez problemu można mieć 30k CZK miesięcznie netto. A jak Cię interesują setki tysięcy to Węgry i wypłata w HUF.

4

100k rubli w twoim zasiegu

3

Pierwsze 10-15 razy nawet było to śmieszne

1

1

Ciesza mnie wasze slowa uznania, nie bylo moim zamiarem wywolanie takiej gownoburzy, tylko doradzeniu koledze z mocnym z cv w wyborze dobrej swiatowej firmy. Poza przeczytaniem tematu z waszymi projekcikami i powiem tylko tyle, ze one niewiele znacza :) Troche glupio napisac, ze ktos z takim stazem jak ty shalom ma w swoim cv wyslanie lazika marsjanskiego i jeszcze sie tym szczyci na forum po tylu latach pracy :) Radzilbym moderatorowi usuniecie zbednych komentarzy albo mojego konta, bo nie bede sie znizal do ich poziomu i ich komentowal :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1