Jakie firmy teraz w Krakowie UOP ok 25k brutto

1

Dużo słyszy sie o tym, że #programista15k to już przeszłość i obecnie programiści przerzucają się raczej ofertami zbliżonymi do 30k i wyżej.

Rzeczywistość, z którą się "zderzyłem" jednak w ciągu ostatnich kilku miesięcy pokazuje, że w Krakowie ciężko znaleźć ofertę dla ogarniętego programisty powyżej 20k brutto na UOP.

W związku z tym pytanie - czy znacie jakieś dobre krakowskie firmy (lub ich oddziały), w których stawka 25k brutto na UOP lub więcej jest do zrobienia?

2

Mały offtop. Może warto poszukać zagranicznych klientów? Wtedy stawki 30 i więcej nie są niczym specjalnym.

0

HSBC?, jest tu na forum kilku kolegów, to pewnie potwierdzą

1

Znam jeden taki przypadek (nie wliczając senior principali i podobnych) więc da się znaleźć. Firmy nie zdradzę, bo z tego co słyszałem jest to powyżej normalnych widełek tamże.

Tak w ogóle to sugerowałbym od pewnego momentu nie patrzeć na wysokość comiesięcznego wynagrodzenia tylko na inne składniki wynagrodzenia np. RSU. Ten składnik może wepchnąć total compensation na znacznie wyższe poziomy niż 25k miesięcznie.

0

25K na UoP może być ciężko, na B2B raczej bez problemu

0

Ten bank w którym nikt nie chce pracować tyle płaci + bonus.

0
kiedys_mialem_lepszy_brzuch napisał(a):

dla ogarniętego programisty powyżej 20k brutto na UOP.

No fajnie, ale dla juniora nie znajdziesz takiej oferty dla midów już prędzej, a dla seniorów chyba musiał byś się strasznie nie doceniać pracując za mniej. Wszystko zależy od twojego poziomu, tak jak wyżej na pewno HSBC bo tam można dostać ponad 200zł/h na uopie. Google jak się załapiesz na jedną z tych kilku ofert w krakowie, Codewise tyle płaciło nie wiem jak teraz (plus nie wiem czy mieli uop), Revoult dobrze płaci, Ocado i Splunk (dopóki go Cisco nie przejęło) też chyba nieźle płaci. Do sprawdzania zarobków polecam glassdoor bo patrząc tam średnie zarobki wyglądają w miarę sensownie (no można dodać tak z 10%)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1