Wątek przeniesiony 2022-01-24 23:31 z JavaScript przez furious programming.

Czy mozliwa jest praca zdalna dla 18 latka?

0

Siemanko!

Chciałbym zapytać panów z większym stażem, lub po prostu ludzi którzy znają odpowiedź, czy jest możliwa praca zdalna z Polski dla zagranicznych firm (na etat), jako pierwsza praca dla 18-latka. Za niedługo kończę 18 i chciałbym poaplikowac do firm zagranicznych (wszędzie, UK, Irlandia, Niemcy) i pracowac zdalnie. Dlaczego? Dlatego że nawet jakbym pracował dla nich za niższą niż zazwyczaj stawkę i tak by była większa niż typowa polska stawka. Czy jest taka szansa? Mój stack to react, node czyli głównie webowka, programuje od już ponad 2 lat. W portfolio mam kilka projektów, ciągle je rozbudowuje. W bliskim czasie chciałbym wziąć udział w jakimś projekcie open source

Serdecznie dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam!

2

Bez komercyjnego doświadczenia może być ciężko. IMHO nie jest to niemożliwe. Jeśli prezentujesz jakiś znośny poziom to szansa zawsze się znajdzie.

2

Oczywiście że jest możliwa. Moja pierwsza praca była full-remote, po prostu uderzaj do firm i nie patrz się na innych :)

1

No UoP to raczej nie bedzie, wiec bedziesz musial sam sobie placic ZUS itp.

2

Spróbować nigdy nie zaszkodzi; nie pytaj - tylko aplikuj

1

Nie wiem jak jest teraz ale jeszcze 2-3 lata temu idąc na staż albo do pierwszej pracy nie dało się pracować zdalnie. Nawet było tak gdzieniegdzie, że wszyscy mogli pracować zdalnie oprócz stażystow.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1