Jakie macie benefity?

1

Czy macie jakieś benefity pozapłacowe?
Karty Multisport? Pasztetowe czwartki?

2

Multisport, pakiet medyczny, możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia na życie, od utraty dochodów, oc zawodowego, do tego comiesięczne doładowanie konta na system kafeteryjny worksmile(bilety do kina, vouchery do sklepów, zniżki do psychologa, itd.)

2

Dostep do doradcy HR, mozliwosc certyfikacji, dostep do kursow zwiazanych z branza, kilka ulg podatkowych, dostep do platnych konferencji, dodatkowe ubezpieczenie, jesli dobrze uargumentuje to moga zaplacic za studia.
Pasztetowe czwartki- wiem skad to :]

6

Ja mam krótszy czas pracy, zazwyczaj 6-7 godzin, gdzie firma normalnie płaci za 8.

10

Z takich fajniejszych to za każdy przepracowany dzień doliczane 22 minuty do "time banku" (czyli za 22 dni w miesiącu mam 8h doliczane), które mogę odebrać jako dzień wolny lub dodatek do pensji. W praktyce mam dodatkowe 6-10 dni urlopu rocznie.

1

Multisport, mozliwa praca z biura (dobrze zaopatrzona kuchnia), mieszana lub full remote, odkad sie Covid zaczal, co kwartal daja dzien wolny ekstra na regeneracje. Budzet na welbeing (1500 do rozliczenia co kwartal np. na ksiazki, sprzet sportowy zakupy do szkoly itp). Pakiet medyczny, jakis budzet na szkolenia, ksiazki itp.

2

niedawno był taki sam temat: Najfajniejsze Bonusy/Benefity/Inicjatywy w pracy

1

40€ miesięcznie na kawę i prąd.

3

Cheerleaderki dla programistów :]

6

Mój kod jest OpenSource, więc mam do portfolio.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0