Oferta pracy Tester manualny z <1000 zł "na rękę"/miesiąc :)

0

Nawet mnie to rozbawiło dziś :)

Z dolnymi widełkami, przy normalnym ZUSie, po odjęciu dochodowego to jest <1000 zł :).

3 etapy rekrutacji.

Wymagany 1 rok komercyjnego doświadczenia.

Rekruter płakał jak dodawał :D

https://justjoin.it/offers/bitnoise-junior-manual-tester?utm_source=jooble&utm_medium=cpc&utm_campaign=jooble

3

O co chodzi?
Jest w opisie

  • PHP
  • JavaScript
  • brak korporacyjnych procedur

Nie chcą niczego, nawet matury, idealne dla "wbijam w branżę, po roku będę już zararabiać w IT 15000 brutto". Tylko jedno zero różnicy, ale oferta jak oferta, nie wydaje mi się, żeby długo czekali na pierwsze 100 CV.

1

Co to za nowa patologia zeby chwalic sie w ogloszeniu czyms czego sie nie ma?

brak korporacyjnych procedur

2
Seken napisał(a):

Co to za nowa patologia zeby chwalic sie w ogloszeniu czyms czego sie nie ma?

brak korporacyjnych procedur

Czytaj:
Zarządzanie leży
Każdy sobie rzepkę skrobie
Taski rozdawane w kuchni przy kawie
Brak wyraźnego podziału obowiązków między członków zespołu

Ładnie to sobie nazwali.

2

Korporacyjne procedury polegają na tym, że aby zalogować się do komputera trzeba wystawić ticket ze swojego konta w systemie, który dostępny jest po zalogowaniu się do komputera, a nie na tym, że "zarządzanie leży". Korporacje to są właśnie miejsca, gdzie zarządzanie leży, a management skupia się głównie na wojnach między sobą.

0

Ja miałem coś podobnego w Katowicach, firma o nazwie na literę D. wystawiła pół roku temu ogłoszenie 2500 netto/b2b dla wordpress developera. Uczciwie dodam, że wymagali samych podstaw, więc można by to potraktować ewentualnie jako jakiś staż, choć w bardzo dziwnej formule. Z ciekawości wysłałem CV. Po kilku tygodniach odezwał się ktoś od nich, zaprosił na rozmowę, po czym się na niej nie pojawił i przestał odpowiadać na maile XD. Wnioskuję po tym, że mieli całkiem sporo zgłoszeń mimo tej cudnej stawki, z papierami lepszymi od moich, i mogli przebierać. Cóż, nie tylko pracodawcy psują rynek, żeby tylko nie nastąpiła sytuacja jak w sektorze prawniczym, w którym aplikanci z kilkuletnim stażem nieraz pracują za 2 tysiące złotych pod stołem i muszą jeszcze za to opłacać szkolenie w ORA, przez co trzeba uciekać do budżetówki, gdzie chociaż jakieś zusy płacą.

0

Rok temu w krakowskiej firmie na litere I w stylu Janusz Soft, znajdujacej sie miedzy Miasteczkiem Studenckim AGH a stacja paliw Circle K, juz po zatrudnieniu, akurat na junior developer mialem zarabiac minimalna 1500 ale zapytal mnie szef czy moze pobieram zasilek z tytulu bezrobocia. Akurat juz szukalem tak dlugo, ze zasilek dla bezrobotnych sie skonczyl a gdyby tak nie bylo, to zarabialbym 900zl :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1