Kraków Jakie firmy dla juniora bez doświadczenia komercyjnego.

0

W jakiej firmie mam największe szanse na znalezienie zatrudnienia. Ostatnio (wczoraj) wysłałam co najmniej kilkanascie CV, juz dzisiaj otrzymalam odp negatywną na połowe z nich. Co ciekawe jedna z tych ofert, była typu "Working Student" i tez dostałam odpowiedź negatywną: "Niestety szukamy kogoś z doświadczeniem komercyjnym". Staże już pewnie odpadają w tym okresie, aplikuje na wszystkie oferty - junior, regular, uważam, że umiem programować i sobie poradze. Niestety drzwi są wszędzie dla mnie zamknięte z uwagi na długi okres niezatrudnienia

0

W Krakowie wszystko bazuje na tym, że doswiadczenie sobie zrobisz bedac na stazu a staz dawaja studentom. Jezeli nim nie jestes a chcesz znalezc prace bez doswiadczenia to moze byc ciezko. Ewentualnie musiaz miec jakies kozackie portfolio.

Nie wiem w czym chcesz programowac. Sprobuj w Esecie, Motorola, nawet Comarch.

0

Bez stażu może być ciężko Często osoby bez komercyjnego doświadczenia nie zdają sobie sprawy jak duże mogą być projekty komercyjne i ich wdrożenie może być trudniejsze. Okres niezatrudnienia nie ma nic do rzeczy jeśli wcześniej i tak nie pracowałaś w obrębie IT. Czy masz udostępniony chociaż 1 większy projekt np. na githubie?

0

Tak jak już ci wcześniej odpisali

Na ostatnim semestrze musisz mieć zaliczone doświadczenie komercyjne

Bez tego nie zostaniesz dopuszczony do egzaminu inżynierskiego bo nie dostałeś absolutorium

Inżynier bez Doświadczenia komercyjnego to ściema szyta tak grubymi nićmi że w ogóle powinnaś się cieszyć z otrzymania jakichkolwiek negatywnych odpowiedzi

0
Kokoniłaj napisał(a):

Bez stażu może być ciężko Często osoby bez komercyjnego doświadczenia nie zdają sobie sprawy jak duże mogą być projekty komercyjne i ich wdrożenie może być trudniejsze. Okres niezatrudnienia nie ma nic do rzeczy jeśli wcześniej i tak nie pracowałaś w obrębie IT. Czy masz udostępniony chociaż 1 większy projekt np. na githubie?

I myślisz, że w kilka godzin jak pisze
@lambadziara: (wczoraj) wysłałam co najmniej kilkanascie CV, juz dzisiaj otrzymalam odp negatywną na połowe z nich.
rekruterki przejrzały githuby i na podstawie analizy kodu po kilku godzinach podjęły decyzję?

Na CV juniora liczą się tylko pola doświadczenie i właściwe wykształcenie. Nie ma? To dziękujemy. Szybka piłka. Następny proszę.

Ewentualnie, bo mimo wszystko brakuje ludzi nawet na pozycję juniora i firmy zatrudniają nawet bez doświadczenia i szkoły, wystarczy wykazać się solidną wiedzą.
NP.nawet na popularnej Nokia Akademii gdzie biorą masowo bez doświadczenia i dyplomu jest test i rozmowa techniczna. Zaliczasz jedno i drugie i witamy na pokładzie.
Wypociny copy & paste jakiegoś projektu na githubie można sobie w Nokii [autocenzura]. ;)

0
lambdadziara napisał(a):

nie pochwale sie, bo jest tam imie i nazwisko. Nie ma tam wiele wiecej niz to co wspomniane wyzej: automaty, parsery, grafy, algorytmy jak knights tour. Kod raczej nie jest tragiczny, np potrafie zrobic w 50 linijkach na co niektorzy potrzebują 150 linijek (cały kod w mainie i z 10 switch case'ow gdzie wystarczylaby 1 funkcja rekurencyjna, widzialam takie kwiatki). Mam tez prostą > strone w php z automatami komorkowymi typu gra w zycie

Każdy student myśli, że umie programować. Potem znajduje staż / pracę i okazuje się, że jednak się mylił.
Główne pytanie, czy to co masz na repo łączy się w jakikolwiek sposób z ofertami na które aplikujesz?

Niestety jak napisales, ze obowiazkiem studenta jest znalezc praktyki, to ja nie mam pojecia gdzie je szukac, widzialam jedynie oferty na juniora, oferta na staz trafia sie bardzo rzadko. Moze podciagne sie we frontendzie w te wakacje i wtedy sie uda

Pro tip, następnym razem szukaj praktyk/stażów wakacyjnych kilka miesięcy wcześniej, a nie podczas ich trwania ;)

0

Nie szukaj w Krakowie najlepiej, bo tam jest przesyt bootcampowiczow.

Przypadek A. 400 kandydatów 2 wakaty
Przypadek B. <Januszsoft> paniee, potrzebujemy seniora
Przypadek C. Niestety nie jesteśmy na obecną chwilę zaproponować..
Przypadek D. Fajnie umie Pan PHP ale gdzie Laravel

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1