Pytania dotyczące stażu.

0

Kto: Jedna z większych firm na Pomorzu
Jaka konkretnie praca/zakres obowiązków: Graphics Software Engineer Internship, "Między innymi przygotowywanie automatycznych testów z żywych aplikacji, testowanie części DirectX 3D"
Technologie: C#, ASP.NET, Python
Okres trwania stażu: 2 lata

Jak w temacie, mam pewien problem, jakie pytania zadać rekrutującemu dotyczące tego konkretnie stażu - Jestem studentem I roku i jestem też konkretnie zielony jeśli o to chodzi, i byłby to mój pierwszy staż w życiu.

Na razie wymyśliłem pytania w stylu: "Jaki byłby konkretnie zakres moich obowiązków", "Jak godzinowo byłaby rozłożona praca z uwzględnieniem dziennego toku studiów", "Jak wygląda aspekt finansowy i po jakim czasie mógłbym liczyć na renegocjacje warunków" - na samym początku mogę pracować nawet za darmo, bo mogę sobie na to pozwolić, natomiast pracując rok nad czymś za darmo, chciałbym mieć możliwość dostania chociaż złotówki dziennie za wykonanie wszystkich tasków, ale jak życzę sobie za dużo, to mnie poprawcie, bo nawet nie wiem czy byłoby to dobre pytanie, "Jak wyglądają kwestie rozwoju w projekcie" (?), i jeszcze parę innych, ale jestem pewien, że umyka mi coś ważnego, o czym nie mam pojęcia, dlatego zwracam się do was z prośbą o pomoc :)

I generalnie, co można robić dalej po takim projekcie? Wydaje mi się, że jest to coś nisko poziomowego, a w przyszłości chciałbym być back-end developerem w C#, ASP.NET i nie wiem czy to nie gryzie się ze sobą, ale tutaj też poprosiłbym kogoś mądrzejszego o radę :)

1

Nigdy nie mów ze mozez pracować za darmo. Przyjmij jakieś założenia: coś z przedziału 2k-3k i 3/5 etatu na początek. Modyfikuj jesli masz skill lub plan pozwala na więcej godzin. I czytaj więcej postów podobnych do twojego.

0

@Sirvius: komentarze chyba sa do offtopu.

Idz na rozmowe... Na poczatku powinine byc okres probny. 3 miesiace? powinno starczyc by zobaczyc czy "idelanie wpasowuje sie w twoje zainterasowania"

edit. nie wspominajac, ze nie wiesz czy sie dostaniesz...

0

2 lata to trochę dlugo ja z 1 firmy po 9 mies uciekłem do nowszych technologii i lepszej pensji...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1