Jaki język?

0

Hej,
W jakim języku programowania najłatwiej załapać się na juniora? Myślałem nad php ale przeczytałem artykuł "na jednego programistę szukającego pracy w PHP przypada 5 razy mniej ofert niż na jednego programistę JavaScript." i trochę mnie to przestraszyło, więc w jakim języku będzie najłatwiej?

6

COBOL

1

Najpierw polecam kurs korzystania z googla i kurs używania wyszukiwarki na 4programmers. Jakbyś go przeszedł to byś nie zadawał tego pytania.

5

W języku uczciwości i prawdy.
title

1

Jeśli chodzi o wybór między PHP a JS to wybierz drugie. Jest w nim więcej możliwości, od tworzenia stron po aplikacje mobilne (react/vue native) i desktopowe (electron).

5

Tyle odpowiedzi i wszystkie nie na temat. Ale ja przychodzę tutaj aby Ci pomóc. Czytaj uważnie moje słowo.

W jakim języku programowania najłatwiej załapać się na juniora?

W takim języku programowania, w którym potrafisz programować na poziomie juniorskim.
Dziękuję za uwagę, można zamykać.

3

"Przeczytalem artykul, ze programista 15k, jak najszybciej moge tyle dostac"

Kiedy bany za głupie pytania?

5

Myślałem nad php ale przeczytałem artykuł "na jednego programistę szukającego pracy w PHP przypada 5 razy mniej ofert niż na jednego programistę JavaScript." i trochę mnie to przestraszyło, więc w jakim języku będzie najłatwiej?

Programowanie to maraton, a nie sprint. Na początku zawsze będzie trudno, jak szukasz łatwych i szybkich pieniędzy, to nie tędy droga.

4

Programista gotowy do pracy zazwyczaj zna już w jakimś stopniu kilka języków programowania, a decyduje się na podjęcie pracy w tym, w którym czuje się najlepiej.

3
Crowstorm napisał(a):

"Przeczytalem artykul, ze programista 15k, jak najszybciej moge tyle dostac"

Kiedy bany za głupie pytania?

jak tylko zwolni się domena elektroda.pl

Żeby nie było, co innego banowanie za trolling i celowe rozkręcanie g***burzy (wątki w stylu ni mo pracy po butkampach zapraszam do dyskusji) a co innego banowanie za nierozgarnięcie / niewiedzę / nieświadomość.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1