Rynek Firm AI

0

Witam, myślę że jest to dość ciekawy temat dla zainteresowanych. Powiedzcie mi czy znacie jakieś ciekawe i warte polecenia firmy związane z AI na naszym rynku?

Pod szerokim kontem tutaj mówię, analiza obrazu, przetwarzanie danych, typowy ML czy też czat boty albo wirtualni asystenci, czy web boty.

Na pierwszy ogień rzucę firmę Edward.AI
https://edward.ai/pl/
Z tego co widzę dość bardzo ciekawy projekt oraz produkt zaoferowali. Z tego co wiem to też dostali dofinansowanie w wysokości 1 Miliona, ciężko określić czy to dużo jak dla takiej firmy czy mało.
Mają też dość ciekawe wymagania od kandydatów i chyba też podejście. Za co duży + iż nie wymagają bóg wie czego np jak minimum magister i najlepiej doświadczenia w TensorFlowmin ok 3 lat ;PP

Ale tak teraz serio. Macie może jakieś informacje na temat tej firmy??
Jaka forma umowy | Jakie zarobki | Jakie jest tam podejście do pracownika oraz do pracy którą się robi | Czy pracują tam pasjonaci czy może osoby co znalazły dobry sposób na hajs | I co najwaniejsze czy firma jest nastawiona tylko na zysk czy też może woli czasem lub częściej poświęcić troche przychodzu oraz czasu na ulepszenia produktu tak zwane kosmetyczne zmiany lub też wprowadzenie nowych mechanizmów?

Będę wdzięczny za opinie wasze. Z tego co widziałem to na forum też się tutaj wypowiadał CE tej firmy, chętnie też wysłucham jego poglądu na sprawę ;)

1

kiedys do mnie pisali z
http://www.microscopeit.com/

Oni szukają inżynierów z nietypowym doświadczeniem ogólnie. Pogadałem z nimi telefonicznie ale czule się za slaby wtedy w AI.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0