Bootcamp Kodilla, co sądzicie?

0

Hej,
Na wstępie zaznaczę, że jest nowym użytkownikiem na tym forum, więc dopiero staram się tu odnaleźć i jeśli ten temat powinien znajdować się w dziale Edukacja to przepraszam. Nie udało mi się również znaleźć podobnego tematu, więc piszę swój. Chodzi mianowicie o Bootcamp Kodilla, co o nim sądzicie, może ktoś z was go ukończył i mógłby podzielić się wrażeniami? Chciałbym się dowiedzieć, czy w ogóle warto się na niego zapisywać, ponieważ coraz bardziej rozważam tą opcję.

Ogólnie może trochę faktów, żeby bardziej nakreślić jak wygląda sytuacja. Obecnie mam 17 lat i chodzę do 3 klasy technikum. Moje umiejętności wykraczają poza program nauczania w szkole, jednak nie jest to nic specjalnego, po prostu uczę się sam w domu. Bootcamp Kodilla trwa 9 miesięcy, jest w pełni online. Pełna cena wynosi 16.000 zł, tj 1.800 zł miesięcznie tj 18 zł za godzinę. To takie myślę najważniejsze informacje, szczegóły można znaleźć na stronie tej firmy: [CIACH!]

Co ważne - w załączniku zamieszczam 3 screeny całego programu nauczania bootcampu. Jeden screen to 3 miesiące, analogicznie jeden numerek w tabeli (wiersz) to jeden tydzień nauki. Więcej nie ma sensu się rozpisywać, więc czekam na wasze opinie. Jeszcze raz zaznaczę - jestem tutaj nowy, jestem początkującym programistą/koderem, więc proszę o wyrozumiałość.
Z góry dziękuję za pomoc :)

0

jaka reklama ;/

3

Sadzimy, ze powinienes usunac konto i isc do pracy fizycznej. Najlepiej lopata. Tam gdzie nie ma potrzeby ani wyszukiwania informacji ani tez czytania ze zrozumieniem. Temat tej 'guwno' firmy przewalal sie na forum duzo razy. Wyszukaj sobie zatem.

1

Jeśli chcesz klepać formatki i spłacać ten bootcamp przez następne 5 lat, to czemu nie? Ale nie wiem czy nie lepiej zamiast tego wozić pizze albo wykładać towar w biedronce.

6

Tak sobie spojrzałem na te screeny i... za coś takiego się płaci w dzisiejszych czasach? 90% to tutoriale na yt lub co gorsza na medium :-) Chyba sam otworzę jakiś bootcamp bo widzę, że dzbanów mi nie zabraknie :-P

1
Shalom napisał(a):

Jeśli chcesz klepać formatki i spłacać ten bootcamp przez następne 5 lat, to czemu nie?

3 moduły, każdy po 45,99 ~= 138 zł. No bez przesady, na 3 większe moduły na Udemy stać nawet nastolatka.
Kursy na Udemy są bardziej rozbudowane i lepiej przygotowane od bootcampów.

138 zł za 3 duże "bootcampy" można dostać od rodziców na naukę :)

0

Tego typu marketing szeptany powinien być zakazany.

Po czymś takim bardziej mnie bolą oczy, niż po obejrzeniu githuba typowego wannabe junior java developera.

1

Na necie są kursy/książki z różnych technologii w cenach: FREE / 50-200zł za naście-dzieści godzin, a Ty chcesz płacić 2 kafle miesięcznie, a całościowo 16?

za kurs htmla, cssa, bootstrapa, podstawy javascriptu, frameworka jsowego, liźnięcie devopsu oraz jakiejś bazki mongo łongo i testów? xDD!!!!

Przecież jeżeli twierdzisz, że jesteś ponad program technikum, to te pierwsze 4 rzeczy powinieneś mieć opanowane.

0
  1. Jaki jest Twój cel zapisania się na bootcamp? Np "Znalezienie pracy" albo "Lubię komputery, wyskoczyła mi reklama bootcampu w przeglądarce - ciekawa sprawa zapisze się" albo "Mam pewną wiedzą z programowania, niestety nie jest ona usystematyzowana - bootcamp mi pomoże".

  2. 1.800 zł miesięcznie nie wydaje się ogromną kwotą, więcej się płaci za auto w leasingu Czy mógłbyś napisać czy ktoś z najbliższej rodziny posiada taki "kredyt" na samochód?

2

masz 17 lat czyli w kij czasu na nauke po co ten bootkamp

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0