Tester manualny w Ericsson Kraków

0

Hej,
czy ktoś Was ma doświadczenie jako tester manualny w Ericsson Kraków? Jak wygląda sama praca i rekrutacja. Czy trudno jest się dostać bez doświadczenia zawodowego i ukończonych studiów? Jestem po egzaminie ISTQB, kursie Selenium, znam podstawy SQL i mam krótki staż na uTest.
Jak mógłbym zwiększyć swoje szanse na przyjęcie na to stanowisko?

0

do tego podstawy Java

0

Znajomość telekomunikacji byla by plusem

0

Dzięki za podpowiedź. Co dokładnie masz na myśli? Od jakich zagadnień zacząć?

1

Dobrze gdybys mial pojecie o TCP/IP, kojarzyl jak uzywac snifferow, generatorow pakietow. Mile widziana wiedza z architektury i zasady dzialania sieci 2G/3G/LTE

0

Dziękuję. Proszę jeszcze o poradę skąd czerpać wiedzę dotyczącą sieci 2G/3G/LTE. Dotychczas uczyłem się z książek, kursów online. Moglibyście poradzić jakieś źródło wiedzy dotyczące tego zagadnienie. Najchętniej po polsku.

0

Serio Aż takie wymagania do Ericsona na testera-klikacza?

0

W architekturze LTE to się bogubisz. Stawial bym bardziej na zagadnienia sieciowe i protokoły np tls, snmp, diameter, gtp oraz jakiś język, najlepiej Java 1.4 :D Nie mają dużo chętnych, podejrzewam że biorą każdego za te 4k brutto :)

0

https://jobs.ericsson.com/jobs/259268?lang=en-us&previousLocale=en-US czy ktoś startował i może opowiedzieć swoje wrażenia ? Jakie wymagania czy po roku doświadczenia z SQL mam szansę się tam dostać ?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1