W jakim języku najłatwiej znajdę swoją pierwszą pracę?

0

W jakim języku najłatwiej znajdę swoją pierwszą pracę? Zastanawiam się nad Java, C# oraz JS i frameworki jak angular

1

cobol

0
Nieposkromiony Szewc napisał(a):

W jakim języku najłatwiej znajdę swoją pierwszą pracę? Zastanawiam się nad Java, C# oraz JS i frameworki jak angular

W tym, który znasz najlepiej. Choć to też nie jest regułą, bo w trakcie/po rekrutacji może się okazać, że trafisz do jakiejś podobnej. Albo po paru miesiącach okaże się, że korpo zakręci kołem fortuny i zespół zostanie przeniesiony do innego robiącego w jakiejś innej technologii.

Tak czy inaczej prędzej znajdziesz w tym, w czym najwięcej piszesz lub pokrewnym, niż w jakichś totalnie obcych technologii np. znając JS i Vue prędzej trafisz do TS i Angulara niż do IoT i C/C++ :)

4

W Polsce to w chyba w polskim.

1

W JavaScript i w PHP, ale w Ruby, Python też znajdziesz.

1

W angielskim, zwłaszcza w erze korpo. A jak znasz płynnie jeszcze jeden z mniej popularnych, np. francuski to ponoć da się 8k w Polsce na samej obsłudze klienta wyciągnąć.

I nie trolluję, popatrzcie sobie kogo szukają takie typowe finansowo-cośtam korpa. Zresztą nawet gdyby to miało być pytanie tylko o języki programowania, odpowiedź jest taka sama - język angielski. No chyba celuje się w polskie januszsofty...

1

Angielski i przyda się trochę rosyjskiego do kontaktów międzyludzkich w zespole i w firmie

Nie trolluję

0

Zdecydowanie Java i C#. Najwięcej ofert + sensowne języki, a nie jak układanki w Pythonie czy Rubym, albo nieład w PHP czy JSie.

1

Nie ma pracy w Polsce!!! Te oferty są tylko po to aby zdobyć wasze dane osobowe na ktorych można sporo zarobić!!!

1

PHP, JavaScript.

0

C++/fortran

0

Zależy od miasta, wedug mnie w krk to tylko java

0

Swift

0

Na każdy język trzeba poświęcić porównywalną ilość czasu, tak więc jedno kryterium odpada. Kryterium decydującym są oferty pracy. Jeżeli w danym mieście masz 50 ofert dla Javy i 1 oferte dla Ruby to do firmy z Ruby raczej ciężko będzie sie dostać.

Analogicznie musisz po prostu zobaczyć na ilość ofert pracy w danym mieście, poptrzeć na jakichś grupach ile osób i w jakim języku szukają pracy w danym mieście, potem napisz jakąś aplikacje, która to szacuje i gotowe.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1